Aile Ortamı Gibi So...

Aile Ortamı Gibi Sohbet

Girdiğiniz sohbet sitelerinde ettiğiniz sohbetler, belli bir süre sonra aile ortamı gibi sohbet oluverir. Bazen bunun farkına varırız, bazen de ne zaman bu kadar samimi olduk diye şaşar kalırız. Sohbet siteleri sadece sohbet etmek için girdiğimiz mekanlar olmaktan çıkar ve daha değerli bir boyut halini alır.

Aile ortamı sohbetleri edebileceğimiz sanal sohbet siteleri, herkesin ilk girişte aslında öylesine girdiği, bir uğradığı ya da merak eseri bir baktığı yerlerdir. Ben de sanal dünyaya ilk girişimi üniversite yıllarımda gerçekleştirmiştim. O zamanlar mirc Türk vardı sanırım. Büyük bir platformdu. Arkadaşım vesilesi ile tanıştığım sanal sohbet odaları içerisinde aile ortamı gibi sohbetler var mıydı vardı elbet. Lakin ben help dünyasına girip orada kalmayı, komutların içerisine dalmayı tercih ettim. O sebeple çok arkadaşım da olmadı. Bir kaç ay sonra da yoğunluk, okul, sınavlar derken unuttum gitti oraları. Yıllar yıllar sonra bir gece yine aklıma geliverdi ve hala iyi ki girmişim diyorum. Acısı tatlısı yanlışı doğrusu insanları tanısam da, tanıdığımı sansam da bedava sohbet odaları içerisinde aile ortamı gibi sohbet edeceğim ruh eşime denk geldim aile ile gibi sohbetler işte o zaman tam da kalıbına uyuvermiş oldu. Mobil sohbet ettiğiniz bu dünya bazen keşkelerle dolu iken bazen de iyikilerle dolu oluyor işte. Ve bazen o tek bir iyiki, bütün keşkeleri siliveriyor.

Aile Ortamı Gibi Sohbet

Aile Ortamı Gibi Chat

Aile ortamı gibi sohbet, aile ortamı gibi muhabbet, sohbet muhabbet ortamları gibi mekanlar, sizlere reel yaşamda bulamadığınız, denk gelmeyen güzellikleri bahşedebilir. Bu bazen güzel bir dostlukla olur, bazen kalıcı bir aşkla. Hatta anlık girip yaptığınız kaliteli bir chat bile, bu ortamlara girmeyi zaman kaybı değil aksine değerli kılabilir. Aile ortamını veren sakinlik ve sıcaklığı, aile ortamı gibi sohbet ederek oluşturulan bağlar o mekanı sizler için kalıcı kılar. Günler geçtikçe oraya bağlandığınızı fark eder ve kemik kullanıcı kadrosuna dahil olursunuz. Bu sohbet siteleri artık sizlere aile ortamını sağlayan mekanlar olur

Aile ortamını sizlere sunan, kaliteli sohbetlerin mekanı wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile nice güzel muhabbetlere kapı aralamanızı temenni ederiz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

tsunami dedi ki:

aile ortamın sıcaklığını duyacağınız iyi dostuklar edinebikeceğiniz guzide bir yer emeklere sağlık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.