Alanya Sohbet Odala...

ChatSohbetSohbet OdalarıSohbet Siteleri 24 Şubat 2020, Pazartesi 1 39538

Alanya Sohbet Odaları

Yaz, kış, bahar mevsim hangisi olursa olsun, Alanya hakkında ne varsa tüm canlılığı ile Alanya Sohbet Odaları içerisinde konuşulur.

Alanya, Antalya nın turist kaynayan bir ilçesi olup, Akdeniz Bölgesi içerisinde isim yapan, tatil beldelerinin gözdesi bir ilçedir. Antalya Sohbet ederken genelde bahsedilen deniz kum eğlence oluyor. Özellikle sahil kenarları ve plajları yoğun turist akımına uğrayan Alanya da, şubat mevsiminde dahi plajlarda yüzen insanları görmek mümkün. Bu soğukta nasıl yüzülür diyeceğiniz o turistler genelde soğuk memleket insanları olan Ruslar oluyor. Alanya Sohbet Odaları içerisinde Antalya da bulunan ya da Antalyalı olup başka şehirlerde olan ya da Antalyalı merak edip bilgi almak, gezip görmek isteyen kullanıcılar bulunur. Burada Alanya hakkında ne öğrenmek istiyorsanız Alanya chat yapa yapa sınırsız ve eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz.

Alanya Sohbet Odaları

Alanya Sohbet Odaları

Alanya Sohbet Siteleri

Alanya, her mevsim turist akımına uğrayan güzel bir ilçemiz olup, bir çok meyveninde en tazesini yiyeceğiniz, seracılık sisteminin geliştiği, özellikle muz portakal mandalina üzüm gibi leziz meyvelerin üretiminin yapıldığı yerdir. Zaten Akdeniz Bölgesi seracılık bakımından gayet ilerlemiş bir şehir. Muz demişken Alanya dan Antalya merkeze ordan da daha ileriye doğru ilerlerken yolun kenarlarında asmada muzlar satıldığını görürsünüz. Bu manzaraya denk geldiğimde durup bir poşet almak istedim. Muzların üzerine yazılan ise gülümsememe sebep oldu. “Hediyelik muz”. Alanya Sohbet Sitesi içerisinde aldınız bu bilgiyi. Alanya ya gider iseniz, hediyelik muz almadan gelmeyin:) Alanya, Antalya ya baya uzak bir ilçe neredeyse 2 saatlik yol çekmeniz gerekiyor. Alanya Chat Odası içerisinde bunun bahsi geçtiğinde çoğunluk Alanya il olmalı diyor. Bence de Alanya artık il olmadı. Kendine has kalesi bile var ve Antalya dan hem uzak, hem de burası çok başka.

Alanya ya gidip tekne turu yapmak ise gerçekten çok eğlenceli. Tekne turu dahilinde koyları ve bir çok güzellikleri görebilir, Akdenizin dalgaları ile bol bol sallanabilirsiniz. Ama yağmura yakalanmadan gezinizi bitirin derim. Çünkü Akdeniz iklimi yağmurları insanı su gibi yapar. Başınızdan aşağıya sular inmiş gibi olursunuz. Alanya Sohbet Odaları ve daha niceleri için wWw.SohbetiBoL.Net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik dostlar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.