Aşk Chat

ChatSohbet 17 Şubat 2020, Pazartesi 2 32607

Aşk Chat

Kimine gerçekten uğrar, kimisi uğradım sanar. Aşıklar mekanında aşk chat  yaparak tanışanların hikayesini konuşalım bugün.

Aşk, bir konserve dolusu domates salçasına benzer. Salçayı aldığınız günden itibaren hep aynı konservede tutar ve  konservenin içine temiz bir kaşık koymazsanız salçanın bir süre sonra beyaz beyaz pamukçuklandığını görürsünüz. Tadına baktığınızda da bozuk, acı tadı alırsınız. Sonra dersiniz ki, bu salça kalitesiz, bozuk. Bir daha almam. Salçayı aldıktan sonra temiz bir cam kavanoza koyar, ve her seferinde temiz bir kaşık ile kullanırsanız o salça uzun zaman dayanır, bozulmaz ve dersiniz ki tadı da çok güzel kalitesi de. Aşk chat ve bu ne alaka diyeceksiniz. Açıklayayım. Aşk hep aynı aşktır aslında. Konserve ise kalbinizdir. Kalp ne kadar sağlam ve istekle kabul ederse o aşkı, o kadar dayanıklı olur aşkınız. Zamanla sevginiz artıp daha da sağlam olan cam kavanoza yani kalbin en önemli yerine alırsanız o aşkı, sizin için ebedi dahi olur. Tabi aşka daldıracağız o kaşık yani insan da önemli. Aşkınızı hak etmeyecek, doğru insan olmazsa, aşkla birlikte kalbinizi de çürütür ve sizi aşka düşman eder. Fakat kalbinize denk biri olursa bu, artık tadından yenmez o aşk.

Aşk Chat

Aşk Chat

Chat Aşkı

Aşk chat siteleri içerisinde aşk sohbetleri ederken bazılarının ‘aşk yalan’ dediğine şahit oluyoruz. Hep konservesi sağlam değil, hem daldırdığı kaşık temiz değil tutup aşka laf ediyor. Aşkı kirleten de maalesef biz insanlarız. Keşke bunun farkına varabilsek. O zaman tercihlerimiz de kalbinize yaraşır olabilir. Aşkchat olması için yapılan sohbetin kalplerin tınısının uyması gerekir. Sohbet siteleri içerisinde birbirinizi kelimeleri ile tanıyıp kalben yakınlık hissedenler henüz görmemiş ve de duymamıştır. Kalbi yakınlık için görmek duymak gerekmez öncelikle. Karakter dediğimiz kavram sevdirir bize kendisini. Görmek, duymak i, yanyana olmak, daha fazla tanımak sevginin pekişmesi için birer basamaktır. Yavaşça tırmanır ve zirveye ulaşırız. Aşk chat sohbet ile aşk dolu sohbetler yolu açılır. O yolda ilerlerken, güven, sadakat, sevgi ve saygı dörtlüsünü yoldaş edinmek gerekir. Ancak o zaman gerçek aşk bizi bulur.

Sevmek ve sevilmek, gönlümün sultanı ile denk gelmek istiyorum diyenler! Bu neden wWw.SohbetiBol.Net adresi içerisinde olmasın?

Saygılarımla…

aşk sesli sohbet, aşk sohbet chat, aşıkların sohbet odaları, aşk kızlarla sohbet, deli sohbet, aşk görüntülü sohbet, aşk cinsel sohbet, ask sehri sohbet, aşk sohbet, aşk chat, aşk sohbet odaları, aşk sohbet siteleri, ücretsiz aşk sohbet, bedava aşk sohbet, üyeliksiz aşk sohbet, parasız aşk sohbet, aşk sohbet kanalları, aşk kameralı sohbet

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerine saglik Hafsa

Buclito dedi ki:

This is my first month on Progesterone, so I have no idea on AF buy cialis uk Introduction of a neurotrophin 3 transgene into muscle selectively rescues proprioceptive neurons in mice lacking endogenous neurotrophin 3

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.