Aşk Sohbet Odaları...

Aşk Sohbet Odaları

Sohbet sitelerinde aşk, aşk sohbet odaları ile mümkündür. Kalbin nerde ne zaman kimi seçeceği belli olmaz. Reel yaşamda mümkün olduğu gibi sanal ortamlarda da aşk olasıdır ve yaşanır.

Aşkın tanımı fazladır. Herkese göre de başka başkadır aşk denilen kavram. Altını besleyen bir çokta kavram bulunur bu aşkın. Sohbet sitelerinde aşk, aşk chat odaları ile farklı yeşerir. Yazılı sohbet sitelerinde görüntü ve ses yoktur. Hal böyle olunca güven dediğimiz kavram da biraz zor oturur yerine. Tanıdığınız ve tanıştığınız insan ilerde sizin canınız olabilir. Sohbet siteleri içerisinde bu her zaman mümkündür. Kim nerden bilebilir ki bedava sohbet etmek için girdiği sohbet odaları onun miladı olsun. Yepyeni bir başlangıca merhaba dedirtsin. Chat siteleri ile işte bu da mümkündür. Aşk sohbet odaları ile aşklar farklı farklı başlar. Kimisi ilk görüşte denen şekildedir. Evet, ilk görüşte ilk konuşmada kalp hissiyatlar içerisine girebilir. Sevgi olmasa da yoğun bir saygı besler insan. Sevginin temeli de zaten saygı değil midir? Temellerini o zamandan atmıştır demektir.

Aşk Sohbet Odaları

Aşk Sohbet Odalarında Aşk

Aşk sohbet siteleri içinde bazen de kanlı bıçaklı insanların aşkına vesile oluruz. Başta hiç anlaşamayıp zamanla birbirini tanıyan sonra da birbirini seven insanlar da vardır. Mobil sohbet sitelerine gelip bunları yaşayan çok insan vardır. Aşk sohbet odaları içerisinde mesele bir aşka başlamak değildir aslında.Sohbet sitelerinde mesele o aşkta sebat etmek, baki kalmaktır. İşte bu da herkesin harcı değildir. Aşk sohbetleri ederken en büyük mesele fedakarlıktır. Fedakarlık, saygı ve güven. Ve tabii li sabır. Zira kilometreler girer sanal aşıklar arasına. Uzaklık yüzünden özlem o kadar ağır basar ki bazen isyan edesi gelir insanın. İşte sabır bu noktada fazlaca gereklidir. Bunlar sevgiyinin alevini her zaman harlar ve canlı tutar. Kalp sevdimi, aşık oldu mu fizanda olsa bile özler, asırlarca gelmeyeceğini bilse de bekler. Çünkü aşk, sevdiğinle beraber olmak değil, sevdiğinle bir olmaktır.

Aşk sohbet odaları içerisinde olan wWw.SohbetiBoL.NeT adresi de en güzel aşklara ve aşıklara ev sahipliği etmektedir. Aşkın nerede ne zaman karşınıza çıkacağı belli olmaz. Belki bir sanal sohbet odaları içerisinde denk gelir. Kim bilir?

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeginize saglik

Arslan dedi ki:

Emeginize saglik

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.