Ayyıldız Sohbet

SohbetSohbet OdalarıSohbet Siteleri 2 Mart 2020, Pazartesi 1 38499

Ayyıldız Sohbet

Ay ve yıldızın yanyana geldiği, bu yanyana geliş ile büyük ve asil bir simgeye dönüştüğü Ayyıldız Sohbet bizler için çok şey ifade etmektedir.

Asil Türk bayrağımızın rengi kan kırmızısı, simgeleri ise ay ve yıldızdır. Ayyıldızsohbet ederken bu simgeler nasıl oluştu, bayrağımız nasıl buhali aldı diye merak ettik. Sohbet Chat yaparken aklımıza takılan bu soru için araştırmalara koyulduk ve ortaya atılan rivayetler ilgi çekiciydi. 1.Kosova Savaşı zamanı, Sırp ve Osmanlı Devleti arasında olan savaş o kadar çetin, o kadar kanlıymış ki, Şehit olan askerlerimizin kanı bir çukuru doldurmuş. Hava karanlık ve ay ile yanyana gelen bir yıldızın yansıması bu bir çukur dolusu kanın üzerinde belirtmiş. İşte Türk bayrağının temellerinin bu şekilde atıldığı söylenmektedir. Diğer bir rivayet hilal ve yıldızın İslamiyet sembolü olduğu için kullanılmış olduğudur. Bir çok İslami ülkelerin bayrağında da hilal bulunmaktadır. Ayyıldız chat yaparken bayrağımız marşımız ve daha bir çok bizler için önemli ve kutsal sayılan konular hakkında sohbet muhabbet edilmektedir.

Ayyıldız Sohbet

Ayyıldız Sohbet

Ayyıldız Sohbet Odaları

Ayyıldız Sohbet Siteleri, Türk halkının bir araya gelip kaliteli sohbet ve muhabbet ettiği sohbet siteleri olup farklı bir çok insanla tanışıp seviyeli sohbetler edebileceğiniz yerlerdir. Ay yıldız sohbet ederken ülkemiz ile alakalı politik tarihi coğrafi bir çok Konu hakkında konuşabilir, ülkemizde bulunan bir birinden güzel şehirler hakkında şehirler arası sohbet edebiliriz. Chat Siteleri içerisinde bir çok kategori olmakla beraber özellikle Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın girip bol sohbet ettiği vatan sohbet kanalı ve gurbetçi sohbet siteleri de bulunmaktadır. Kilometreler ne kadar uzak olursa olsun, kalpler ayyıldız Sohbet ile yakınlaşır ve sanki gurbette değil de memleketteymişcesine güzel sohbetlere ortamlar oluşur.

Dolu dolu sohbet etmek, yepyeni insanlarla tanışmak, aşk sohbet, aşkla chat, bayanlarla sohbet, Kızlarla chat, erkek erkeğe sohbet, şehirler sohbet ve daha nice güzel sohbetler içerisinde bulunmak istiyorum diyorsanız en bol sohbetlerin yapıldığı wWw.SohbetiBol.Net adresi sizlere kapılarını sonuna kadar açmıştır. Gelin ve doyasıya sohbetin tadını en kaliteli hali ile çıkarın.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Hayirli bol userli bir sunucu olmasi dilegimizle..

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.