Bursa Sohbet Odalar...

ChatSohbetSohbet OdalarıSohbet Siteleri 24 Kasım 2020, Salı 3 36508

Bursa Sohbet Odaları

Yeşil Bursayı, sokaklarında dolaşmayı, havasını solumayı tadan her insan Bursa Sohbet Odaları içerisinde anlatır bunun ne güzel bir his olduğunu.

Bursa dendiğinde akla gelen o kadar çok şey var ki. Yapısı ile tam bir görsel şölen olan Ulucamii yi gören her insan, buranın bir benzerinin daha olmadığını, olamayacağını bilir mesela. Buram buram tarih kokar deriz burası için. Çünkü Osmanlıya başkentlik etmiş bu şehir, koca bir imparatorluğun kökenlerini oluşturur. Sanal sohbet siteleri içerisinde her ilden insanın sohbet edeceği bir oda olduğu gibi, Bursa sohbet odaları da Bursa nın her köşesinden insanlara ev sahipliği yapar. Buranın o atmosferini, tarihin ilmek ilmek işlendiği sokaklarını Bursa sohbet ederken, Bursa nın yerlisi olan kullanıcılardan öğreniriz. İlklerin güzel ve özelliği bu şehire de yansımış. İlk başkent, Osmanlı İmparatorluğuna ait daha bir çok ilki de beraberinde getirmiş. Bursa chat yaparken daha nicesine de denk gelebilirsiniz.

Bursa Sohbet Odaları

Bursa Sohbet Siteleri

Bursa Sohbet Odaları içerisinde kim Bursa hakkında ne düşünüyor, nereleri ne kadar biliyor öğrenirken Evliya Çelebi de Seyahatnamesinde bu şehri çok güzel özetler ilk bu şehirle başlar Seyahatname. “Bursa ruhaniyetli bir şehirdir.” Evet gerçekten bu şehrin maneviyatı da yüksektir. Bursa Sohbet odaları içerisinde karşılaşacağınız bir çok insan da size bunu söyleyecektir. Ve ne zaman kendimi kötü hissetsem olmak istediğim mekan Gölyazı… Gölün üzerinde yüzen ufak bir balıkçı adası aslında burası. Gölün kenarında, göle karşı seyre dalmanın tadı bambaşka burada. Sevdiğinizin omzuna başınızı yaslayıp uzun uzun sohbet edip zamanın durmasını isteyeceğiniz mekan burası.Oturup bir taşa, akan mavilikle birlikte istediğiniz hissi yaşarsınız. Kah kahkahalarınız ile gölü güldürür, kah gözyaşlarınızı akıtırsınız. Hani bazen kendinizi anlatamaz, bazen kalbinize bir acı oturur hıçkıra hıçkıra ağlamak istersiniz ya işte burası tam da onu yapabileceğiniz, kendinizle başbaşa kalabileceğiniz sessiz sakin bir mekandır.Bunun gibi daha bir çok güzelliği vardır Bursa nın. Mudanya, Tirilye ve daha nicesi…

Bursa sohbet odaları içerisinde sohbet edip bir çok Bursalı arkadaş edinebilir, bu asırlık tarihe tanıklık etmiş şehir hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile en güzel sohbetlere de merhaba diyebilirsiniz. O halde buyrunuz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

http://Www.SohbetiboL.NET Sohbet’in Doruk Noktasi..

tsunami dedi ki:

emeklerinize sağlık canlar

musteng dedi ki:

ellerınıze saglık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.