Büyük Sohbet Odalar...

Büyük Sohbet Odaları

Büyük Sohbet Odaları, her kesimden kullanıcının girip sohbet muhabbet ettiği, birbirlerini tanıyıp iletişime geçtiği mekanlardır.

Sanal sohbet siteleri birbirinden farklı yapı ve boyuttadır. Kullanıcı sayısı yüzleri bulan, binleri bulan siteler olduğu gibi, günlük kullanıcı sayısı yirmiyi geçmeyen sohbet odaları da mevcuttur. Büyük Sohbet odaları, hem kullanıcı sayıları hem de sahip olduğu kanallar bakımında fazlalık gösterir. Standart bir sunucuda en fazla iki üç global sohbet kanalı bulunurken, büyük sohbet odaları içerisinde bu sayı katlanarak artar. Büyük chat siteleri kalabalık ortamlar olduğu için güvenlik ve yönetim kalitesi de bir o kadar fazla olmalıdır. Yoksa bu kadar kullanıcı ile genel sohbet ortamını idare etmek kolay olmaz. Büyük chat odaları içerisindeki saldırı oranı da küçüklere göre daha fazla olduğundan güvenlik bakımından da üst düzey önlemler alınması gerekir.

Büyük Sohbet Odaları

Büyük Sohbet Siteleri

Büyük Sohbet Odaları içerisinde kanal sayısı fazla olduğu gibi oyun kanalları da çeşitlilik gösterir. Büyük Sohbet odaları ile aynı zamanda küçük mekanlardan farklı olan bir durum vardır. Kalabalık kullanıcının bol olduğu bedava sohbet siteleri içerisinde admin olabilmek için ücret ödemeniz gerekmektedir. Adminliğin seviyesine göre belli ücreti ödeyip sahip olmak istediğiniz titri alabiliyorsunuz. Büyük sohbet odaları içerisinde sohbet muhabbet edip, farklı insanlarla tanışmak isteyen kullanıcının çok olduğu gibi, tam tersi ufak, belli sayıda kullanıcısı olan, sakin, kendi halinde mobil sohbet odaları içerisine dahil olmak isteyen kullanıcılar da fazladır. Kalabalıklar içerisinde yalnızlık yerine, aile havası tadını yakalamış chat siteleri daha cazip gelmektedir.

Büyük sohbet odaları içine dahil olanlar, daha çeşitli insanlarla tanışmakta, daha farklı karakterden insanlarla iletişime geçmektedir. Büyük yerlerden sıkılıp daha kendi kabuğunda mekan arayışları içerisine giren insanlar da, daha sakin, şirin ve kendi halinde mekanları tercih etmektedir. wWw.SohbetiBoL.NeT adresi de, sakin ve değerli kullanıcıları ile sizlere kapılarını açmaktadır. Kalabalıklardaki yalnızlıklara inat, daha sakin ve güzel muhabbetler edebileceğiniz chat sitemiz ile, arkadaşlık ve dostluk bağları kuvvetli insanlarla da hemhal olabilirsiniz. O halde buyrunuz.

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Tutkiyenin ENBUYUK Sohbet Odasi http://www.SohbetiBoLNet Herkezi Bekleriz

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

KahKaha dedi ki:

Emeğinize sağlık

Barış dedi ki:

Emeklerine sağlık çok güzel olmuş

musteng dedi ki:

emeklerınıze saglık güzel bir yazı olmus

Pretorya dedi ki:

başarılı bir yazı.. tebrikler..

tsunami dedi ki:

guzel olmuş emeğinize sağlık ….

Rumeysa dedi ki:

Emeklerinize saglik

RuhSuz dedi ki:

Emeklerinize saglik

Zehra dedi ki:

Emeginidesaglik

OmeR dedi ki:

Emeginide saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.