Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Sohbet Odaları

Ne zaman Çanakkale Sohbet Odaları içerisinde tarihin bahsi geçse; “Çanakkale geçilmez!” nidalarını kulaklarımız ile duyamasakta, kalp ile hissederiz.

Çanakkale dendiğinde elbette herkesin ilk aklına gelecek şey, tarihimizin dönüm noktası olan zamanlarıdır. Anlatılan bir çok hadise, yapılan fedakarlıklar, vatan uğruna yardan, aileden geçilmesi ve daha nicesinin anıları yatar Çanakkale toprakları üzerinde. Öylesi dehşetli bir savaşa imza atmış ki bu topraklar, Mehmet Akif kaleme alırken anlatıyor bu vahşeti satır satır; “Kafa, göz, gövde, bacak, kol, çene, parmak, el ayak,
Boşanır sırtlara, vâdilere, sağnak sağnak…” Çanakkale Sohbet Odaları içerisinde sohbet muhabbet ederken anlıyoruz ki sanmayın bu topraklarda sadece Çanakkale halkı savaş verdi. Türkiyenin dört bir yanından gencinden yaşlısına, okullusundan alaylısına fedakar insanlar, oluk oluk aktı Çanakkale sırtlarına. Tek gaye vatan ve millet… Keza düşman askerleri de aynı şekilde çeşit çeşitti; “Çehreler başka, lisanlar, deriler rengârenk;
Sâde bir hâdise var ortada: Vahşetler denk.
Kimi Hindû, kimi yamyam, kimi bilmem ne belâ…
Hani, tâ’ûna da zuldür bu rezil istilâ!..”

Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Sohbet Siteleri

Çanakkale Sohbet odaları ile Çanakkale chat yaparken duygulanmamak elde değil. Ülkemizin en kıymetli, en değerli topraklarından biri olan Çanakkale halkı ile sohbet etmek, sohbet odaları içerisinde tarihi işlemek, sohbet siteleri ile tarihi bir kere daha yad etmek tarihin sokaklarında adım adım gezerken, o anları yürekte soluksuz hissetmemek imkansız. Gelibolu yarımadasında, şehitlikte gezmeden önce denizi aşıp geçiyoruz. Bizi güzel bir cümle karşılıyor; Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın Bu toprak, bir devrin battığı yerdir… Çanakkale sohbet odaları deyince akla ilk tarihimiz gelse de bu şehir antik bir özelliğe de sahiptir. Tarihi Truva atı da Troya Antik Kenti içerisinde, yine Çanakkale şehrinde bulunmaktadır. Daha bir çok bilgiye mobil sohbet edebileceğiniz bedava sohbet sitesi olan Çanakkale Sohbet Odaları ile ulaşabilirsiniz.

Çanakkale chat siteleri ve daha nice Çanakkale sohbet siteleri gibi siteler içerisinde, doyumsuz, kalite ve seviye dolu, en bol sohbetleri edebileceğiniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresine sizleri de bekleriz.

Saygılarımla…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

YekTa

aklına saglik Güzel Makale Keyifle Okudum

KaCaK

emeklerinize saglık

musteng

ellerınıze saglık cok guzel bır yazı olmuş.

tsunami

Güzel Bir Makale daha Emeğinize Sağlık

LsD

Eline, emeğine, yüreğine sağlık 🙂

CoLoR

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

Chat Siteleri Chat Siteleri