Chat Defteri

Chat Defteri

Chat Defteri

Yazmak güzel şey vesselam. Kağıt kağıt sayfalara, yürekten döküleni karalamak güzek şey. Chat defteri içerisine de nice duygularını ilmek ilmek işler buraları ziyaret edip vakit geçiren insanlar.

Sanal sohbet siteleri, hayatımızın farklı zamanlarında rastladığımız yerlerdir. Kimisi çok sıkıldığı için, kimisi çok merak ettiği için giriş yapmıştır. Bazıları anlık girer sohbetini eder çıkar ve sonrası hiç aklına gelmez, bazıları ise buraya fazlaca bel bağlar, girmeden yapamaz hale gelir. Kısacası hayatın bir parçası oluverir sohbet odaları. Mobil Sohbet Siteleri içerisinde yaşanmışlıklar vardır. Bazı anılar güzel, bazı anılar ise asla hatırlanmak istenmez. Bedava sohbet ederken sadece zaman geçmiyor, duygular da geçiyor karşıdaki insana. Chat sitesi oluyor bir chat defteri. Eskiden günlükler vardı ya hani her gece uyumadan önce yazıp çizdiğimiz. İşte sohbet siteleri de günlük misali bir chat defteri hükmüne geçiveriyor. Yalanıyla, hilesi ile, samimiyet ve saflığı ile, kalbin karanlığı ya da berraklığı ile teker teker dolduruluyor bu defter yazarı tarafından. Kimisi açıp okunduğunda yüz güldürür iken, kimi sohbet defteri ya ağlatıyor, ya da nefret ettiriyor. Kısaca bu defter insanı duygudan duyguya sokuyor.

Chat Defteri

Chat Sayfası

Bir çok chat sayfası içerisinde aşk temalı hikayeler yer alır. Hoşlanma ile başlayan ama sonu olmayan aşklardır çoğu. Ne de olsa sanal ya hani, heves bitti mi aşkta bitiyor bazıları için. Yeni insan yeni aşk, o da eskiyince bir yenisi daha…Üzücü ama sanalın gerçeği bu. Buna inat yıllarca süren, saygı sevgi sadakat ve güvenden bir şey kaybetmemiş, sanal başlayıp sanal dışı da devam eden aşklar da vardır chat defteri içerisinde. İşte onlar en çok okunası olanlardır. Sohbet sayfaları çevrildikçe ayrı bir merak ve heyecan sunar okuyucusuna. İlk tanışma, buluşmalar, denk gelişler, tatlı atışmalar ve daha nicesi böylesi aşkın varlığına hayret ettirir insanları. Chat defteri içerisinde aşklar olduğu gibi ihanetler de alır yerini.

O defter ve yazacağınız her kelam sizin elinizde, sizin yön verebileceğiniz şekilde düzen alır. Chat defteri içerisini en güzel ve kaliteli anılarla doldurmak isterseniz ziyaret mekanınız wWw.SohbetiBoL.NeT adresi olsun.

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

KaCaK

Emekletinize saglik

tsunami

Emeklerinize Sağlık… Dediğin gibi tam Bir Chat Defteri oluyor Acısıyla tatlısıyla biraz huzun biraz neşe

AreS

Emeğine sağlık chat defteri sanal odalarında gerekli bence anıları toplamaya

musteng

elinie saglık

Che

KaCaK ve ekibine başarılar diliyorum durmak yok yola devam

KahKaha

Bir gün böyle bir defterde okunur belki hikayemiz…
Emeğinize sağlık.

Selen

Emegnze Sglk…

Sado

emeginize saglık :))

Ugur

Basarilar arkadaslar

duRu

Emeginize saglik

EroL

Basarilar

yeLiz

Hayirli olsun basarilar

Chat Siteleri Chat Siteleri