Chat Odaları

ChatSohbet 7 Ekim 2020, Çarşamba 2 27085

Chat Odaları

Bir çok hikaye saklıdır chat odaları içerisinde. Sanal gibi görünse de, aslında gerçeğin ta kendisi yatar zaman zaman madalyonun görünmeyen yüzünde.

Sanal sohbet siteleri, bir çok kişinin boş zamanlarda vakit geçirebileceği, mobil sohbet edip eğlenebileceği, gırgır şamata yapıp hayatın sıkıcılığından uzaklaşabileceği mekanlardır. Sohbet odaları, nice dostluklara, aşklara, sevgilere, ihanetlere, riyakarlıklara da ev sahipliği etmiştir. Sadece yazılarla var olduğumuz genel sohbet içerisinde kişileri analiz etmek pekte mümkün değil. Bu sebeple derine inmek zor, yüzeysel tanımak mümkündür buralarda. Yazılı sohbet dışında kalan görüntülü sohbet ya da sesli sohbet ortamlarında karşıdaki insanı tanımak bir nebze olsun daha kolay olsa da yazılı chat odaları içerisinde bu pek mümkün olmuyor. Zamanın, ayların hatta yılların geçmesi lazım ki o insanı tanıyabilesiniz. Hatta bazen o kadar iyi tanır ya da o kadar iyi tanımak istersiniz ki haydi buluşalım bir kahve içelim teklifinde bile bulunabilirsiniz.

Chat Odaları

Chat Sohbet Odaları

Ücretsiz Chat odaları içerisinde çok fazla hikaye saklıdır. Mesela bazı insanlar burada kendilerini çok gizlerler. Öyle ki cinsiyetlerini dahi gizli tutarlar. Ya da o an ne olmak istiyorsa onu olurlar. Sanal chat odaları bazıları için sadece kurgudan ibarettir. Gerçek hayatta olmak isteyip olamadığı her şeyi sanal hayatta olabilir, gerçek hayatta sahip olmak isteyip olamadığı her şeye sahip olabilir. Mesleğini, yaşını, ölçülerini, karakterini hatta cinsiyetini dahi kendisi seçebilir. Bazıları için chat odaları işte bu yüzden tercih edilir. Ses yok, görüntü yok karşıdakinin ne kadar tanımasını istiyor iseniz o kadar tanıtabilme hakkına sahipsiniz. Sınırı siz koyarsınız. Bu yüzden güven kavramı sohbet odaları içerisinde avuçta tutulan bir yudum su gibidir. Çok çabuk kaybedebilirsiniz. Buralarda nice aşklar da vardır ki, güvenin ve sadakatin yitirilmediği, vedaların baki kalmadığı, vefaların hiç solmadığı nice güzel aşklar..

Velhasıl sanal ortamlar deyip geçmemek lazım. Buralarda hayatın en büyük sillesini yiyebileceğiniz gibi, hayatta karşınıza çıkabilecek en doğru insanla da karşılaşabilirsiniz. Yani demem o ki, chat mekanları sürprizlerle doludur. Siz de güzel bir sürprize denk gelmek isterseniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresine bekleriz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerine saglik Hafsa

tsunami dedi ki:

Kafa Dağıtmak İçin Birebir….

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.