Chat Odası

Chat Odası

Chat siteleri, içeriklerinde bulunan chat odası ile bir çok kullanıcının dolu dolu sohbetler ettiği mekanlardır.

Sanal sohbet siteleri, sadece kelimeleri buluşturmakla kalmaz, kişileri, dostlukları, gönülleri de bir araya getirir. Dinlediğim bir radyo frekansının sloganı hep hoşuma gitmiştir. “Bize yalnız radyonuzu değil, gönlünüzü de açın. Çünkü biz gönüllere talibiz”. Aynı bu slogandaki gibi, chat odası içerisinde sohbet muhabbet ederken, kelimeler yavan kalmaz. Aktardığımız duygularla şekillenir, yeri gelir duygu olur, yeri gelir emoji olur gözlerde belirir. Sohbet siteleri içerisinde genel sohbet ederken, sohbet kanalları içerisinde konuşurken kelimelere duygu giysisini giydirir öyle dökeriz parmaklarımızdan. Chat odası içerisine dahil olurken yalnız site ekranını değil, gönlümüzü de açarız aslında. Duygusuz, sadece sohbet etmek için eden insanlar da vardır elbette ama bunun oranı çokta fazla sayılmaz. Sohbet odaları içerisinde güzel arkadaşlıklara, yıllar süren dostluklara, kavi ilişkilere adım atılıyorsa sadece konuşan kelimeler değil demektir. Asıl konuşan o kelimelere yön veren duygularımız olur.

Chat Odası

Mobil Chat Odası

Chat odası içerisinde sohbet ederken, klavyenin karşısında bulunan kullanıcının insan değil de, bir robot olduğunu düşünen bazı kullanıcılar vardır. Bunlar sanal dışı yaşamda da mı böyle bilinmez ama, duygularını ekranın arkasına atıp, karşısındakini de kendi gibi düşünen bu insanlarla sohbet etmek tam bir eziyet. İnsanlara laf sokmaya yer arayan, sürekli açık arayıp bulduğunda da yüze vurmayı ihmal etmeyen bu insanlar aynı chat odası içerisinde uzun süre barınamaz. Evet belki amaç sadece sohbet etmek lakin insanları kırmak sanal olsun, sanal dışı olsun hoş bir durum değildir. “Kalp kırmak kabe yıkmak gibidir” cümlesini chat sitesi içerisinde sohbet ederken de unutmamak lazım.

Sohbet odası içerisinde muhabbet etmek mobil sohbet girişi sayesinde çok daha kolay ve pratiktir. Mirc, mobil ve web girişleri ile doyasıya sohbet muhabbet etme imkanı sağlayan wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile, naif, karşısındaki ile nasıl konuşabileceğini bilen, karakter sahibi insanların olduğu bir sohbet ortamı içerisine dahil olabilirsiniz. Sohbet girişine tıklayarak siz de kalite ve seviyeyi düstur edinen bu ortama merhaba diyebilirsiniz.

Saygılarımla…

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

http://Www.SohBetiBoL.NET ailesi arak hepinizi bekleriz

Selen dedi ki:

Emegnze Sglk…

musteng dedi ki:

elınıze yuregınıze saglık

KnX dedi ki:

Seviyeli ve Kaliteli Sohbet Sitelerinden birisi Tam Bir Aile Ortamı candan dostluklar için birebir.. Emeğinize Sağlık

Eerie dedi ki:

Tam bir aile ortami kaliteli insanlar ve kaliteli sohbet gerçekten.keyif veren bir platform ellerinize saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.