Chat Siteleri

ChatSohbetSohbet Siteleri 25 Şubat 2020, Salı 0 31024

Chat Siteleri

Sanal alemin ilerleyip gelişmesi, sohbeti kendilerine amaç edinen chat siteleri içerisinde de hızla ilerlemiş ve bu gelişimde paylarına düşenleri almışlardır.

Sanal sohbet siteleri, yıllardır kullanıcılarına eğlenceli ve keyifli sohbet muhabbet ortamı sağlamakta, yepyeni insanlarla samimi hasbihaller ederek tanışmalarına vesile olmaktadır. Chat Siteleri kendi içlerinde farklı amaçlara dayalı olarak ayrılmış olsa da, sohbet kelimesi etrafında toplanmış ve gelen kullanıcılar gırgır şamata yapsınlar diye kendisine yenilikler katmıştır. İnsanoğlu yalnızlıktan ziyade birileri ile sohbet etmeyi tercih eder. Bir elmanın iki yarısı cümlesindeki gibi insan da yarısı ile olup, muhabbetin en derinine inmek ister. İnsanlar yalnızlık istemediği için hayatının kalanını beraber geçireceği insan ve yine hayatının kalanında yanında olup büyüyeceği evlatları olsun diye evlenirler. Bir ortama girdiklerinde tek kalmamak adına diğer insanlarla samimiyet kurarlar. Arkadaş listelerine yeni isimler eklerler. İşte bunların temelinde olan şey yalnızlık korkusu, yalnız kalmak istememektir. ChatSiteleri de bu noktada gelen insanlara yardım etmekte ve yalnızlıkları ı bir nebze olsun gidermek için en güzel ve özel sohbet ortamlarını oluşturmaktadır.

Chat Siteleri

Chat Sohbet

Chat odaları içerisine girip sohbet ortamına katılmayanlara sanal sohbet ve sanal arkadaşlık kavramları yabancı geldiği gibi, abeste gelebilir. Böyle dostluk mu olur, adını sanını bilmeden, görmeden duymadan diyenler gibi. Böyle diyenlere yıllar yıllar öncesindeki mektup arkadaşlıklarını anımsatasım geliyor. İlk okul çağında iken 90 larda, farklı illerden anlaşmalı okullarla mektup arkadaşları seçilir, Karşılıklı adres paylaşımı yapılır, mektup yazar ve yollardık. Mektubun cevaplanması günler haftalar hatta aylar alırdı. Heyecanla postacının gelmesini bekler, her okul dönüşü posta kutusuna itina ile bakardık. Şimdi bu ne alaka diyenler, yahu sen karşıdaki mektup yolladığın adamı ne kadar tanıyordun? Gördün mü? Duydun mu? Ama yeri geliyor an samimi dostumuz sadece bir mektup arkadaşı olabiliyor, tüm dertlerimizi ona anlatabiliyorduk. İşte chat mekanları da zamanın mektup arkadaşlığını sanal hayata geçiren çok da güzel bir aracıdır.

Henüz bu tadı almadı ve chat muhabbet siteleri içerisine dahil olmadı iseniz, wWw.SohbetiBol.Net adresine gelip, bu farklı ortamı keşfedebilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.