Chat Sohbet Mekanı

Chat Sohbet Mekanı

Gurbettir dünya, kendini yorma, say ki bir rüya…” diye devam eden ezginin de verdiği gazla dünya meşgalelerini bir kenara bırakıp chat sohbet mekanı içerisinde koyu sohbetlere dalası geliyor bazen insanın.

Dünya ve ona dair idealler, yapmak istediklerimiz, ilerlemek istediğimiz hedef, okul, iş, eş, çoluk çocuk derken… Kendimize bırakın vakit ayırmayı iki kelam edecek vaktimiz kalmıyor. Bu kadar hengamenin içinde asıl olan ihtiyacı unutuyoruz aslında. Güzel muhabbetler ile ruhu beslemek, sakinleştirmek, rahatlamak. Eskiden aile meclisleri olurdu lakin artık teknoloji bunu da elimizden aldı. Sohbetler de hali ile sanal ortamlara taşındı. Bir de şöyle bir durum var. Bazen insan her şeyi paylaştığı yakın dostuna dahi önemli bir derdini sıkıntısını anlatamaz. Rahat davranamaz bu konuda. Ama hiç tanımadığı bir yabancıya bunu anlatması çok daha kolaydır. Böyle böyle sebepler chat sohbet mekanı dediğimiz sohbet odaları platformlarını doğurmuş. Bir bakıp çıkacağım diyen insan bile chat sohbet mekanları içerisine yıllarını vermiş. Dostluklar sadece sanal kalmamış elbette. Sohbet siteleri ile başlayan arkadaşlıklar ebedilik olmuş.

Chat Sohbet Mekanı

Chat Sohbet Muhabbet

Bedava sohbet siteleri de diyebileceğimiz, mobil sohbet için her türlü alt yapının ayarlandığı chat sohbet mekanı, doya doya sohbet etmenin de adresi oldu. Evlerimize kapandığımız şu sıralarda sık sık uğradığımız chat sohbet mekanı içerisinde her telden insan var. Bir süredir bazı sohbet chat mekanları içerisinde bulundum ben de. Değişik değişik insanlar. Kimisi ile uyar ritminiz, kimisi ile de barışmaz yıldızlarınız. Neyseki son uğradığımız ve demiri attığımız chat sohbet mekanı kaliteli ve ne dediğini bilen insan topluluğundan oluşuyor. Sanal dahi olsa, hadsizlik ve cıvıklık kaldırılır bir durum değil. Çok fazla ağırbaşlılık kabul etmeyen yer olsa da sanal ortamlar, çok fazla da ipi kaçmışlık kabul etmez bence. Ölçü insanı olmak lazım.

Chat sohbet mekanı içerisinde yerini alan wWw.SohbetiBoL.NeT ile ölçü üzerine kurulu, bol sohbetlerle tanışabilirsiniz. Sohbet ederken güzel insanlarla tanışır, çevrenizde belki de hiç göremeyeceğiniz, tanışma imkanınızın olmadığı karakterlerle tanışabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

KahKaha dedi ki:

Emeğinize sağlık.

Barış dedi ki:

Emeğine sağlık

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

orhan sakalli dedi ki:

uçtan uca sohbet tanısıklık emegine saglık

Pretorya dedi ki:

oldukça güzel bi yazı olmuşş.. 😉

tsunami dedi ki:

Seviyeli Kaliteli Bir Ortam… Emeklere Sağlık

Sado dedi ki:

Emeginize saglık 🙂 Hergun iyi gidiyorsunuz basarılar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.