Chat Sohbet Ortamı

Chat Sohbet Ortamı

Chat Sohbet Ortamı, sizlere en güzel sohbetleri etme fırsatı vermenin yanında farklı konularda başka görüşleri görme ve analiz etme imkanı da sunar.

Chat Sohbet Ortamları içerisine dahil olduğunuzda onlarca insanın genel sohbet ortamı içerisinde chatleşmek üzere toplandığını görürsünüz. Sohbet odaları, sohbet siteleri yalnızlığı ve sıkıcı zamanı giderici kanallar olmanın yanında farklı fikirlerin çarpışma mekanlarıdır. Gündelik, politik, tarihi ya da herhangi bir konuda sohbet ederken kendi düşünceniz ve fikriniz dışında farklı fikirleri de görür, görüş açınızı genişletirsiniz. Gösterişin hüküm sürdüğü günümüz dünyasında yazılı sohbet siteleri gösterişe pekte müsaade etmeyen yalın sohbet mekanlarıdır. Çetleşmek, chat yapmak, bedava sohbet sitelerinde doya doya mobil sohbet etmek imkanı sunan bu ortamlar görüntüyü ikinci plana attığı için gösterişe bu anlamda bir ket vurur. Gösteriş mi deyip geçmemek lazım. Zira zaman öyle garip, öyle mal düşkünü insanlarla bezili bir hal aldı ki mezarlar dahi deniz manzaralı seçilir oldu. Eee ölürken bile adını konuşturması lazım değil mi.

Chat Sohbet Ortamı

Chat Muhabbet Ortamı

Chat Muhabbet Ortamları, chat sohbet ortamı gibi mekanlar gösterişe ket vurur dedik. Lakin bazı insanların gösterişi diline vurmuş, ordan da parmaklarına inmiştir. Chat yaparken dahi uzun uzun kendini anlatan, olduğu gibi ya da bambaşka gösteren gösterişe meraklı insanlara da denk gelebilirsiniz. Böyle insanlar reel yaşamda da, sanal ortamlarda da hep var olacaklar. Chat ortamları içerisinde kendi halinde, genelde susmayı tercih edip daha çok genel sohbet ortamını takip eden kullanıcılar da vardır. Bunun tam tersi gelen herkesi karşılayan, sohbetin dibine ekmek bandıran, konuşması sayesinde bol bol insan kazanan kullanıcılar da mevcuttur. Velhasıl chat sohbet ortamı kozmopolit bir çok fıtrata ev sahipliği eden minik bir dünya gibidir.

Bu minik dünya, ufak gibi görünse de bazen bütün yaşamınızı etkileyecek hadiselere de vesile olabilir. Sanal dediğimiz bu ortamlar yeri geldi mi reel yaşamımızı da kapsayan koca bir kümeye dönüşebiliyor. Siz de bu dünyaya dahil olmak isterseniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresine sizleri de bekleriz.

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

Pretorya dedi ki:

yeni yüzlerle tanışılabilecek güzel bi platform.. 🙂

Selen dedi ki:

Emegnze Sglk…

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

tsunami dedi ki:

Emeğine Sağlık Cano Güzel Bir Yazı Olmuş …

Memati dedi ki:

emeklerinize saglık arkadaslar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.