Chat Sohbet Sitesi

Chat Sohbet Sitesi

Chat Sohbet Sitesi

Chat Sohbet Sitesi içerisine girip günü daha keyifli geçirmek ister misiniz? Yapacağınız şey oldukça kolay. Sohbet sitemize tıklayarak giriş yapabilir ve dilediğinizce sohbet edebilirsiniz.

Chat Sohbet Sitesi ile günün sohbeti tabii ki yasaklar dönemi. Mobil Sohbet siteleri ile bedava sohbet ederken denk gelmişsinizdir bu hafta sonu yasakları muhabbetlerine. Pandemi döneminin olmazsa olmazıdır haftasonu yasakları. Bu yasak döneminde de ceza yiyen yiyene. Sohbet odaları içinde denk geldiğimiz ceza yiyen arkadaşlar var mıdır bilemem ama haber kaynakları vasıtası ile bir sürü ceza alan insana denk geliyoruz. Hastane randevusu olan ve çıkma yasağı olmayanlar dışında dışarıda gezenleri anlamak gerçekten güç. Konulan kurallar belli ise bunu zorlamanın manası nedir? Chat sohbet odası içinde aksini düşünenler elbette vardır lakin amaç belli. Uzun süren bu hastalık dönemini en kısa ve hasarsız şekilde atlatmak derdindeyiz. Yeterince can kaybı yaşanan şu dönemde, dışarıda gezip kurallata uymadığımız her an birisinin ölüm vebalini taşıyabileceğimizi unutmamamız, kısacası bilinçli olmamız gerekir.

Chat Sohbet Sitesi

Chat Sohbet Ortamları

Chat sohbet ortamları ve chat sohbet mekanları ile yaptığımız sohbetlerde de, chat muhabbet ederken bu konular gündeme geliyor. Kimisi yasakları gereksiz bulup hatta ihlal ederken, kimisi tam bir kural insanı olabiliyor. Medya bu dönemde avına odaklanmış avcı gibi cezaya denk gelecek insan arayışında. İnsanları bu şekilde ifşa etmek ne kadar doğru bilemiyorum ama, bazıları gerçekten hak ediyor. Yasak olduğunu bile bile keyfi olarak dışarı çıkmanın mantığını bir türlü çözemiyorum. Allah akıl fikir versin diyelim böylelerine. Bir de aşı tartışmaları var tabii bu dönemlerde. Chat siteleri içerisinde, chat sohbet sitesi ile sohbet muhabbet ederken kimi yaptırırım diyor aşıyı kimi de asla yaptırmam güvenmem. Kime güvenip neye inanacağımızı da iyice şaşırdık. Allah yardımcımız olsun.

Evet, chat sohbet ortamları içerisinde sadece öylesine sohbetler, tanışmak olmaz. Böylesi koyu, ciddi ve önemli meseleler de genel sohbet konuları olmaktadır. Tartışmaya mahal vermeyecek, ahlaki çerçeve içerisinde olacak her türlü chat muhabbeti edebileceğiniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresine sizleri de bekleriz.

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

KaCaK

Emeklerinize saglik

KahKaha

Emeğinize sağlık.

Burak

Sohbetin ve sohbetcilerin vazgeçilmez adresi http://wWw.SohbetiboL.Net

tsunami

Pandemiden bir an önce kurtuluruz inş. Bu yasakaalrda iyice can sıkmaya başladı.. şöyle devlet gücünü gösterse de 1 ay kapatsa her yeri yada su salgına çözüm bulabilselerde insanları rahata kavuşturabilseler ceza konusundada gecende bi çiftççimle konuşuyorduk adam arabasında tek sadece burnu açık diye 900tl ceza yemiş olacak işmi oda abartı biraz … neyse konuşalalcak cok sey varda işte … Emeğinize Sağlık… Güzel Yazı …

orhan sakalli

yasaklar hakkıda hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getğirmiş olsak herşey daha güzel olur ganımca güzel bir emek olmu llerine saglık

CoLoR

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

XMen

Emeklerinize saglik

Xmen

Basarilar

Chat Siteleri Chat Siteleri