ChatAskim

ChatAskim

ChatAskim

Aşk, her kişinin değil, er kişinin maharetidir derler büyükler. Chataskim sitelerinde de her kişiye değil, kadir kıymet bilene, hakkını verene denk gelir bir ömür boyu sevmek ve sevilmek.

Sanal sohbet sitelerinde aşk olur mu diye tereddütle düşünenlere gerçek yaşamdan güzel bir kesinti anlatmak isterim. Chataskim dediği o insana nasıl denk gelmiş kahramanımız bir görelim. Mobil sohbet ederken, öylesine giriş yaptığı bir chat sitesi içerisinde tanımış ilerde delilerce aşık olacağı adamı. Duruşu, yazışı, kanalda kendini ifade edişi onu taktir ettiği, saygı duyduğu bir insan konumuna getirmiş. Saygının temelleri ta o zamandan atılmış yani. Sevgi ne idi? Sevgi emekti. Ne kadar güzel bir replik değil mi?

Chat aşkım sitelerinde sevgi sadece emek değil,sevgi bir çok şeydi. Gel zaman git zaman yalan dolana bulaşan kahramanımız artık sanal sohbet siteleri içerisinde kalmamayı tercih etmiş. Zira chat siteleri içerisinde her şey güllük, gülistanlık değildir. Bazen en güzeline denk geleceğiniz gibi bazen de, en beterine denk gelirsiniz. Öyle ki sizinsadece chattan değil, hayattan dahi soğuturlar. Aylar sonra yolu tekrar Bedava Sohbet sitelerine düşen kahramanımız, saygı duyduğu o adama denk gelmiş. Çokta güzel bir denk gelişmiş. Sonra, sonrası ise o kadar kendiliğinden, o kadar doğal gelişmiş ki, aşk dediği o emsalsiz bölgede bulmuş bir anda kendisini.

ChatAskim

ChatAskim

Chat Aşkım Sitesi

ChatAskim Sohbet mekanı olmuş bir anda o girdiği sohbet odaları. Zaten azda olsa tanıdığı adamı daha çok, daha çok tanımaya başlamış. Tanıdıkça sevmiş, sevdikçe kendisini daha da kaptırmış. Öyle ki, gözünü kapattığında o, açtığında da o oluvermiş hayatı. Chataskim sohbet Sitesi olmuş onların olduğu mekan. Kavi bir aşk ile sevmiş, er kişinin hak edeceği güzellikle sevmiş. Sevmekte bu değil midir zaten?

Ücretsiz chat siteleri içerisindeki sahte, yalan dolan, katıklı sevdalara inat, hakkını vererek, araya ihaneti sokmadan, bir nebze olsun sevgiden ödün vermeden sevmek. Maalesef sanal dünya, ihanet hikayeleri ile dolu. Buna inat sadakat timsali aşklar da yok mu dersiniz? Elbette vardır, ama bir elin parmaklarını geçmez.Chat Aşkım Sitesi ile başlar, chatta kalmaz bu ilişkiler. Kelimelerin buluştuğu gibi eller de buluşur bir zaman sonra. Bizimkisi bir aşk hikayesi diye başlayan bu güzel birliktelik, daha nice güzel günler ve yıllar görmeye gebe kalır. Sevginin bu denlisini yaşatan, sevilmeyi bu denli hakeden, hayal edilemeyenlerin mimarı o değerli maşuka da selam olsun.

Her aşkın tek değil, iki kahramanı vardır. Bunlar o sevdayı eker, sular, besler, büyütür ve solmaması için ellerinden geleni yaparlar. Sevgi ile yeşeren filizler koca bir orman olduklarında, tek kibrit değil, koca bir yangın dahi yakamaz onu. Nefes olur, can olur kendisini var edenlere. Aşkın sanalı, reeli olmaz. Sevmek, ihaneti kabul etmez. Saygının olmadığı bir sevda, can suyunu alamamış bir filiz misali çürümeye mahkum olur. Yani demem o ki, Chataskim da olsa, aşk kendinden ödün vermez. Daha nice güzel denk gelişler için wWw.SohbetiBoL.Net adresini ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

KaCaK

Emeklerinize saglik

Titaniq

basarilar

Chat Siteleri Chat Siteleri