Facebook ile Sohbet

Facebook ile Sohbet

Bir zamanların popüler sosyal iletişim ağı olan Facebook ile Sohbet etmeyen var mıdır ki? şimdi eskisi kadar popüler olmasa da hala varlığını sürdürmekte ve kendisine yeni yeni bir çok özellik katmaktadır.

Sanal sohbet siteleri tarihine baktığımızda baya eskilere dayanıyor varlıkları. Facebook u sohbet odaları ile kıyaslarsak  daha yeni, daha sonradan oluşturulmuş sosyal paylaşım sitesi idi. Yanlış anımsamıyor isem ben de lise yıllarımda tanışmış, Facebook ile Sohbet etmenin mümkün olduğunu teyzem vasıtası ile öğrenmiştim. MSN den sonra fazla ilginç ve garip gelmişti bu platform. Bir çok paylaşım grubuna dahil olabiliyor, eski arkadaşlarımı bulabiliyor aynı zamanda Facebook ile chat yapabiliyordum. Yavaş yavaş gündeme gelen bu uygulama hızını son gaz artırmış ve bütün ülkemizi ele geçirmişti. Gencinden yaşlısına herkesin kullanımına sunulan bu platform iyice büyümüş ve adını duyulur kılmıştır. Facebookla sohbet etmenin tadına neredeyse tüm ülke varmıştır. Chat Sohbet siteleri gibi buralardan tanımadığı insanlarla tanışıp buluşanlar bile olmuştu. Belki de hala öyledir kim bilir.

facebook ile sohbet

Instagram İle Sohbet

İnstagram İle tanıştıktan ve bu paylaşım sitesi üzerinden alışveriş fikrini edindikten sonra Facebook kullanmamaya, daha doğrusu olan hesabıma da bakmamaya başladım. Hal böyle olunca hesabı da kapattım gitti. Lakin gördüğüm kadarı ile Facebook ile Sohbet etme alanları baya gelişmiş. Facebook aynı Instagram gibi anlık durumlar paylaşımı ve canlı yayın gibi seçenekler de koymuş. Kim bilir daha ne özellikler eklenmiştir ama maalesef artık bunları bilememekteyim. Facebook ya da Instagram ya da diğerleri. Bunlar daha çok görsellik üzerine kurulu platformlar. Ha bir de son zamanlar da tiktok ile sohbet denen o garip platformda çekilen kısa videoları paylaşır olmuş. Bu biraz can sıkıyor tabi. Facebook ile Sohbet güzeldi lakin yerini mobil sohbet edip bedava sohbet sitelerinde dolanmak tutmuyor. Doya doya sohbet en iyi oralarda oluyor. Her daim bunu derim gizem ve merak insanı canlı tutar.

Siz de gizemli ve karşınızdaki insanı kelimeleri ile tanıyabileceğiniz sohbet sitelerinde muhabbet edip yeni insanlar tanıyacağınız bir ortam arıyorsanız wWw.SohbetiBoL.NeT adresi tam aradığınız mekan. Bekleriz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

Bluelord dedi ki:

Harika emeğinize sağlık güzel ortam

Sensen dedi ki:

Emeğinize sağlık çok güzel

Serhat dedi ki:

basarilar

tsunami dedi ki:

Emeğinize sağlık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.