Fenerbahçe Sohbet O...

Fenerbahçe Sohbet Odaları

“Yüzyıl önce doğdu şanlı efsane, yüz yaşında mutlu ol Fenerbahçe…” Nağmeleri akla gelir Fenerbahçe deyince. Fenerbahçe Sohbet Odaları ortamına giden kapılar, Kıraç`ın Fenerbahçe için yazdığı bu marş ile açılır.

Sanal sohbet odaları içerisinde de takımlar konuşulur, sohbet muhabbet futbola bağlanır. Futbol hakkında chat yapılır ve kim hangi takımı tutuyor ise onun adına açılan kanallar içerisinde yerini alır. Fenerbahçe Sohbet Odaları gibi bir çok takım sohbet odası hali gelmiş ve taraftarlarının girişi ile satırları artmış. Fenerbahçe chat siteleri içerisinde o takımın maçlarından, tarihinden bahsedip fenarbahçe sohbet ve Fenerbahçe chat yapabilir, diğer takımda kullanıcılarla doyasıya futbol sohbetleri edebilirsiniz. Fotbol ve takım tutkusu sadece reel yaşamakla sınırlı kalmamı, böylece bedava sohbet siteleri içerisinde de sohbet muhabbet futbol ile de alakalı olmuştur. Fenerbahçe sohbol Odaları girişte o takıma özeli anlamlı bir yazı ile karşılar fanatikleri. Sadece sohbet kanalı olarak yer almaz takımlar. Aynı zamanda yetkililerin girişlerinde de bilgilendirme olarak yer lir tuttuğu takımlar. Dilerseniz infonuzda profil bilgisi olarakta tuttuğunuz takımı belirtebilirsiniz.

Fenerbahçe Sohbet Odaları

Fenerbahçe Sohbet Siteleri

Fenerbahçe chat odaları içerisinde Fenerbahçeden bahsederken aklıma ilk gelen Kıraç ın Fenerbahçe için yazdığı bu 100. Yıl marşı oluyor. Bestesi olsun, sözleri olsun insanı dinlerken coşturan eğlendiren güzel bir parça olmuş. Futbol ile alakası olmayan insanlar için pek bir anlam ifade etmese de bu durum, özellikle fanlar için tuttuğu takımlar çok önemli ve kıymetlidir. İşte mobil sohbet siteleri de bu kıymete önem vermiş, bünyesinde takımlar ile alakalı bir çok yeniliğe de yer vermişlerdir. Fenerbahçe Sohbet Odaları tarzında bir çok takımların adına sohbet odaları açılmış, takımların renkleri ile özel grafikler gibi tasarımlar da tasarlanmıştır. Fenerbahçe Sohbet mekanları, Fenerbahçe Sohbet Odası ve daha nicesi böylesi yeniliklerle chat siteleri içerisinde yerlerini almışlardır.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi olarak bizlerde tuttuğunuz takımlara önem veriyor ve sohbet sitemiz içerisinde bu takımların kanallarına da yer veriyoruz. Sizler de taraftarı olduğunuz takım kanallarında doya doya sohbet etmek isterseniz sitemizi ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinixe saglik

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

Sado dedi ki:

ellerinize saglık :))

GuNes dedi ki:

Emeklerinize sağlık.

göLge dedi ki:

Emeğinize sağlık.

FaTiH dedi ki:

Insallah sohbetibol ve radyogezegen ailesi olarak büyüyerek sizlerinde aradigi guzel bir sohbet ortamı oluşturacağız sunucumuzda sohbet edebilir oyun kanallarimizda keyifli vakit geçirebilirsiniz ayrica radyomuzu dinleyerek birbirinden güzel isteklerde bulunabilir bizlere destek olabilirsiniz teşekkürler

Candy dedi ki:

emeginize saglık

Serhat dedi ki:

emeginize saglık

Ahmet dedi ki:

Emeğine sağlık.

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.