Gerçek Sohbet Siteleri

Gerçek Sohbet Siteleri

Gerçek Sohbet Siteleri

Makaleme başlarken aklımda bir şehir makalesi yazmak vardı lakin gerçek Sohbet siteleri nasıl olur biraz bundan bahsetmek istedim.

Gerçek Sohbet siteleri derken neyi kastettiğimi elbette merak ediyorsunuzdur. Sanalın gerçeği mi olurmuş yahu diyenler de vardır mutlaka. Bu hayatta neyin gerçeği olmuyor ki? Bir çok kurduğumuz, olmasını temenni ettiğimiz hayaller gerçek olurken, olması çok zor, hatta imkansıza yakın dediğimiz şeyler gerçek olurken, sanal sohbet mi gerçek olmayacak? Elbette olur. Hem de o kadar gerçek olur ki, gerçeğini dahi gölgede bırakabilir.

Online Sohbet ederken, sohbet siteleri içerisindeki herkese sanal, gerçek dışı gözü ile bakarsak, elbette gerçek yaşama geçirmek zor olacaktır. Chat Siteleri içinde sohbet ederken unutulmaması gereken bir şey var aslında. Karşılıklı sohbet ettiğiniz insan bir bilgisayar ürünü ya da yapay zeka birisi değil. O da sizin gibi canlı kanlı çetleşmek kavramı ile buralara gelmiş bir kullanıcı. Arada her ne kadar bir ekran olsa da, klavyenin başındaki kişi, hisseden bir kalbi ve düşünme yetisini sağlayacak bir beyni olan insan.

Gerçek Sohbet Siteleri

Gerçek Sohbet

Gerçek Sohbet , sahici insanlar bütününden oluşur. Burası zahiri ortam, elbette ufak tefek gizemler olabilir. Her insan adını sanını mesleğini yaşadığı yeri henüz ilk defa sohbet edeceği insanlara söylemek istemez. Söylemek zorunda da değildir. Gerçek chat yapmak için önce bir güven ortamının sağlanması gerekir. İsmi Ali Veli Ayşe olsun bir fark hasıl olacak mı? Bence hayır. Önemli olan edilecek muhabbet sohbet olmalı öncelikle. Biraz zaman geçtikten sonra Gerçek Sohbet Odaları halini olmaya başlayacaktır sanal bulduğunuz yerler. Özellikle kendinize yakın bulduğunuz kullanıcılarla daha samimi olmaya, tanışma meselesini bir tık ileriye taşımaya başlayacaksınız. Başka platformlar da işin içine girecek, sesli sohbet olacak görüntülü sohbet . Böylece o insana bir adım daha yaklaşıp bir adım daha güveneceksiniz. Sohbet odaları içerisinde bu şekilde kurduğunuz arkadaşlıklar gerçek yaşama nüksetmeye başlayacak. Ses ve görüntüden sonra yüzyüze sohbetler alacak yerini. Oturup bir yerlerde çay içecek, yemek yiyeceksiniz. Belki de iki kalbi tek yapacaksınız.

Sanalda başlayan ilişkiler olacak gerçek bir ilişki. Her darlıkta zorlukta telefonun ucunda olacak kişi, gerçek yaşamda belki de hiç karşılaşamayacağınız o sanal başlangıçlar olacak. Gerçek Sohbet siteleri işte böyle gerçek insan ve ilişkilerden oluşmaktadır. Sözünün eri, seviye ve kalitenin mimarı wWw.SohbetiBol.Net adresi de, sizlere en gerçek sohbetleri sunacaktır.

Saygılarımla…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

KaCaK

Emeklerinize saglik

Chat Yap Sohbet Odaları