Gurbetçi Sohbet

SohbetSohbet OdalarıSohbet Siteleri 17 Mart 2020, Salı 1 37807

Gurbetçi Sohbet

Vatan hasreti çeken, başka diyarlarda olan kullanıcılarımızla gurbetçi sohbet ettiğimiz yerlerdir vatan sohbet siteleri.

İnsanlar bazı sebeplerden dolayı vatanlarından ayrılmak zorunda kalırlar. Eğitim, iş, evlilik gibi farklı sebeplerle yabancı ülke sınırları içerisinde hayatlarını sürdürürler. Yabancı bir ülkeye gidildiğinde insan ilk önce kendi ülkesinden, hemşerisi olan insanları arar. Onlarla gurbet ellerde gurbetçi sohbet edip, hasret gidermek isterler. Bunun için bazı sosyal medya grupları kurulduğu gibi, belirli buluşma günleri düzenleyerek aynı ülke vatandaşları bir araya gelir ve bunu artık geleneksel hale getirirler. Belirli aralıklarla yaptıkları bu gurbet sohbet buluşmaları içerisinde yöresel yemekler, yöresel danslar ve daha niceleri ile eğlenceli vakitler geçirirler. Böyle bir imkanın olmadığı durumlarda da devreye hemen sanal sohbet siteleri girer. Dünyanın her yanından insanların girip doyasıya chat sohbet edebileceği sohbet siteleri, bir ucu bir uca bağlama özelliğine sahiptir. Kilometreler birbirine bağladığı gibi.

Gurbetçi Sohbet

Gurbetçi Sohbet Odaları

Gurbetçi sohbet, Dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarımızın buluşma noktasıdır. Aynı ülkede ya da farklı ülkede bulunanların girebileceği gibi, bu sohbet siteleri vasıtası ile daha çok gurbetçi dostlarla tanışılıp görüşülebilir. Sanal başlayan gurbetçi chat yerini gerçek sohbetlere bırakır. Sohbet odaları ortamında gereken güven sağlandığı zaman her şey çorap söküğü gibi gelmektedir. Sana aşıklar da böyle çıkmıyor mu? Tanıyor tanışıyor güveniyor ve çok seviyor. Hep sanal mı kalıyor? Elbette hayır. Belirli bir zamanın sonunda yanyana gelip ayrı kaldıkları o günlerin acısını yalana el ele çıkarıyorlar. İşte gurbetçi sohbet siteleri içerisinde de aynı ülkeden insanlara denk gelebilir onlarla bulunduğunuz ülkenin görmediğiniz nice güzelliklerini beraber keşfedebilirsiniz. ‘Ah şu eller eller eller gurbet eller yetti gayrı’ türlüsüne can veren bu gurbet özlemini gurbetçi sohbet ile söndürebilirsiniz.

Gurbet sadece vatandan uzaklık değildir aslında. Yare olan hasretlik ve uzaklıkta gurbetin en büyüğüdür. Her daim yüzü gözlerinizin önünde, elleri ellerinizde ve kokusu burnunuzda olur o yarin. Hasretin en alasını çekerken, kalbinizin gülümsemesine vesile olur kalbinizin efendisi. Gurbetin her halini beraber yaşamak istediğiniz insanlarla tanışmak isterseniz  wWw.SohbetiBol.NeT adresi sizleri beklemektedir.

Saygılarımla….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Baarilar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.