Javasız Sohbet

Javasız Sohbet

Javasız sohbet ederek, herhangi bir program indirip kurmadan doyasıya sohbet edebilir, sadece web üzerinden girerek kesintisiz sohbetlere merhaba diyebilirsiniz.

Javasız sohbet etmenin tadına javasız sohbet siteleri ve Javasız sohbet odaları içerisinde varabilirsiniz. Eskiden sohbet siteleri ve buna benzer yerlere girmek için java gerekirken artık buna gerek duyulmuyor. Mobil Sohbet için de uygun olan sohbet siteleri vesilesi ile herhangi bir yüklemeye gerek kalmadan sohbet odaları içerisine girip chat sohbet yapabilirsiniz. Chat sitelerinin kendilerine has mobil uyumlu programları ve mirc programları olabilmektedir. Şayet bu tarz kullanımlardan yararlanmak isterseniz de bu programları yükleyip genel sohbet içerisine dalabilirsiniz. Lakin belirttiğimiz gibi bunları kullanmak bir mecburiyet değildir. Yüklemeden de web üzerinden girmek istediğiniz sohbet sitesi ismini yazarak javasız sohbet edebilir, yeni yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Javasız Sohbet

Javasız Sohbet Odaları

Javasız sohbet muhabbet siteleri içerisinde javasız chat yapmanın tadı güzelken, bu sohbet odaları içerisinde en büyük ve ağır olanı özlemdir. Özellikle sanal sohbet siteleri içerisinde sevip aşık oldu iseniz ve aranızda mesafeler var ise konuşacağınız beş dakika bile sizi dünyalar kadar mutlu etmeye yeter. Bir de yanlış anlaşılmalar hakimdir tabii ki chat sohbet sitelerinde. Bedava sohbet etmek daha çok yazı üzeredir. Kelimeler konuşur, mimiksiz, sessiz ve görüntüsüz. Hal böyle olunca niyet ve hissiyatınız çok farklı iken bambaşka algılanıp sizi hayrete düşürebilir. Javasız chat ortamı içinde bunu yapan bir de sevdiğiniz ise kalbiniz taşlar altında eziliverir. Siz onu deliler gibi özler, tek bir mesajını gün boyu beklerken, o çok farklı düşünebilir, bu merakınızı farklı algılayabilir ve verdiği tepki sizi dumur edebilir hem de bunu hiç beklemiyorken. İnsan da en çok tutunduğu dala kırılır işte. Javasız sohbet içerisinde en ağırı budur özlem. Çünkü özlem, daha kırılgan yapar insanı. Sanal sohbet sitelerinde sevmek, özlemektir bir nevi işte.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi içerisinde Javasız sohbet etmek ve siz de özleyenler furyasına katılmak isterseniz sitemize giriş yapabilirsiniz. Şimdiden hoş sohbetler ve zamanınızın kaliteli geçmesini dilerim.

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

göLge dedi ki:

Emeğinize sağlık.

Serhat dedi ki:

EMEGİNİZE SAGLIK

Candy dedi ki:

emeginize saglık

aziz dedi ki:

Emeklerinize sagkik

Ahmet dedi ki:

Emeğine sağlık.

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.