Kadınlarla Sohbet E...

Kadınlarla Sohbet Etme

Kadınlarla Sohbet Etme meselesi hususunda biraz daha dikkat edilecek meseleler vardır. Kadınlar çiçektir lafı boşa denmemiş elbette.

Yaratılış itibari ile kadınlar, erkeklerden daha naif ve kırılgandır. Kadın erkek eşitliği savunucuları maalesef bu cümleyi duyduklarında ayrımcılık bu! nidalar atıyorlar. Lakin bu durum, kabullenilmese de böyle. Daha hassas ve zarif yaratılan kadınlar, erkeklerden bu yönü ile ayrılır. Daha derin düşünür, daha ayrıntı içerisine girerler. Cem Yılmaz`ın deyimi ile dosya kaydetme konusunda süperlerdir. Unutmazlar, ve yeri geldiğinde de unutturmazlar. Hal böyle olunca kadınlarla sohbet etme sitesi konusunda sıkıntı yaşar bazı erkekler. Onları kendileri gibi görüp, kendileri gibi davranırlar. Kadınların çabuk kırılabilen ya da yanlış anlayabilen kısmını es geçmek pekte akıllıca olmaz. Kadınlarla sohbet etme siteleri içerisine gelen kullanıcılar da bu sebeple sıkıntılar yaşayabilir. Kadın ruhundan anlayan adam dedikleri bir tabir vardır. Chat siteleri  içersinde bazı kadınlar, her dedikleri anlaşılsın isterler. Bu cümledeki gibi ruhlarını bilsin isterler erkekler. Ama kadınlar ne kadar erkek ruhundan anlıyor, daha doğrusu bunu isteyenler ne kadar karşısındakini anlıyor işte bunu sorgulamak lazım.

Kadınlarla Sohbet Etme

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet Etme gibi isteği olanlar sanal sohbet siteleri içerisine dahil olabilir, bedava sohbet ederek her ilden bir çok insanla iletişim haline geçebilirler. Mobil Sohbet siteleri içerisinde kadınlarla sohbet etme amacı ile girenler, bazen güzel bağlar kurup durumu ikili ilişki haline getirebilir. Ama her konuştuğu kadın illaki sevgili olacak diye bir şart yok. Kadınlarla sohbet etmek için geliyor diye amaç illaki ikili ilişki olmuyor. Sanal sohbet odaları içerisinde karşı cins olup çok güzel anlaşan bir çok kullanıcı da mevcuttur. Kadınlarla chat yapmak için onların istediği gibi olmak zorunda değil erkekler. Kadınların bir çoğu karşısındali erkeğin dürüstlüğünü, doğruluğunu sever. Bu şekilde kendini sevdirir ise, kadının alışık olmadığı huyları olsa dahi onu her hali ile sever. Cinsiyet farketmeksizin insanlar oldukları gibi olurlar ise, her yerde sevilen ve kazanan olurlar.

Siz de kendini bilen, seviyeli ve elit insanlarla tanışıp sohbet etmek isterseniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresini ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LsD dedi ki:

Kadınlarla sohbet, kadınlarla chat http://www.sohbetibol.net

KaCaK dedi ki:

http://Www.sohbetibol.net sohbetin yeni adresi

mastang dedi ki:

Emeginize saglık.

tsunami dedi ki:

“Cinsiyet farketmeksizin insanlar oldukları gibi olurlar ise, her yerde sevilen ve kazanan olurlar.” Doğru Söze Ne Denir… Emeğine Sağlık …

LsD dedi ki:

Kadınlarla sohbet etme noktasında saygı çerçevesiyle sohbet siteleri içinde en iyi ortama sahip diyebilirim.

Eda dedi ki:

Emeğine sağlık

Jack dedi ki:

Kadinlari Anlayabilmek Zor Bir Zanaat tir Lakin anladiktan sonra bir Kadin i Iste ozaman bilinki Hayatta ustunden gelemeyecegiz is yoktur Kadinlarin belli basli Kurallari vardir o kurallar disina cikilmadihi surece kadinlar ile araniz daima iyidir ama o kurallari ihlal etmisseniz Way ki halinize way inanin Saddam füzesini yeseniz Ya Rabbi Sukur dersiniz Oyuzden ki Kadinlara makbul derece yaklasip onlarin Suyundan giderseniz Hayat size Cennet Gibi Gelir yok aksini Yaparsaniz iste Ozaman ölün daha iyi yaa Walla acik ve Net Ölün benden demesi ….

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.