Kaliteli İnsanlarla...

Kaliteli insanlarla sohbet

Sanal sohbet siteleri içerisinde sohbet ediyor olsak dahi, karşıdaki insanlarda aradığımız şey kalitedir. Kaliteli insanlarla sohbet etmenin farkı, çok daha özel ve güzeldir.

Kaliteli insan kavramı kişiden kişiye farklılık gösterir elbette. Nasıl ki elit tanımını yüksek sosyete olarak nitelendiriyorsa bir çok insan, aynı şekilde kalite kavramını da zenginliğe, lükse dayatabilirler. Lakin benim burda asıl bahsetmek istediğim karakterlerin kalitesidir. Yaşantımızın her adımında ilerlerken, “Rabbim seni iyi insanlarla karşılaştırsın” diye dua edenlerin dualarının yerini bulmasını temenni eder, iyi insanlarla karşılaşmayı bekleriz. Hayatımıza dahil edeceğimiz insanları süzgeçten geçirir, karakterini hoş bulduklarımız ile samimi oluruz. Sohbet siteleri içerisinde de karakter analizi yapmak mümkündür. Kaliteli insanlarla sohbet etmek için giren insanlar, yavaş yavaş tanıyıp öyle ilerletmek ister muhabbetleri. Ses yok, görüntü yok, sadece yazı ile bu durum zaman alacak olsa da, chat siteleri içerisinde duruşu dahi farkettirir bazı insanları. Kaliteli insanlarla sohbet edip, buna denk gelenler de daha kalıcı olur buralarda.

Kaliteli insanlarla sohbet

Kaliteli İnsanlarla Chat

Bir insanın kalitesini, karakteri belirler dedik. Ne yüzünün, ne sesinin, ne maddiyatının güzelliği onu kaliteli yapmaz. Kalbi güzel ve temiz olan, bunu illaki yansıtır dışarıya da. Sohbet odaları içerisinde bedava sohbet ederken bir çok karakterden insana denk geliriz. Bazıları olduğu gibi iken, bazıları olmak istediği gibidir. Bunun ayrımını yapmak zor, tamamen vicdanlara kalmış bir durum aslında. Kaliteli insanlarla sohbet ettiğimizi düşünüp çokta yanılabiliriz. Mobil Sohbet siteleri, biraz gizemi de beraberinde getirir. Kelimelerle kendini anlatır, yazabildiğiniz kadar var olursunuz buralarda. Kaliteli insanlarla sohbet siteleri, beraberinde kaliteli insanlarla aşk, kaliteli insanlarla dostluk gibi güzel oluşumları da getirebilir. Yine ve yeniden yeniliyorum. Benim anlayışımda insan kalitesi eşittir karakter kalitesidir. Yoksa, istediği kadar güzel, yakışıklı ya da zengin olsun. Kalbini lekeleyen niyetler varsa bir insanın o leke her şeyine yansır.

Bir çok sohbet sitesi, bünyesinde değerli ve sohbeti ala insanları barındırır.Kaliteli insanlarla sohbet edip, kaliteli insanlarla tanışmak imkanı elde edebileceğiniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile, sizler de sanalın tadını çıkarabilirsiniz.
Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

musteng dedi ki:

Kaliteli insanların bulunduğu mecradır http://www.sohbetibol.net

Selen dedi ki:

Guzel Yazi Olmus Yuregnze Sglk…

Feride dedi ki:

Güzel bir arkadaşlık için sende qel.

KnX dedi ki:

Kaliteli Sohbetin tadını Çıkarmak İçin Sende Gel Tıkla ==> http://wWw.SohbetiBoL.Net

orhan sakalli dedi ki:

emegine saglık guzel olmuş

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

RuhSuz dedi ki:

Basarilar arkadaslar

DamLa dedi ki:

http://Www.sohbetibol.net herkezi bekleriz

PeTeK dedi ki:

Wwe.sohbetibol.net herkezi bekleriz

GamzeLi dedi ki:

Basarilar

YuNus dedi ki:

Emeginize saglik

Camsiz dedi ki:

Hayirli olsun

EmeL dedi ki:

Emeklerinize saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.