Kalp Sohbet

Kalp Sohbet

Kalp Sohbet

İyi günde, kötü günde söz verelim ikimizde, aldığım en son nefeste sen elimden tut…” diyor Ferhat Göçer bir parçasında. Sohbet siteleri içerisinde öyle içten sohbetler olur ki, aynen bu cümleleri tekrarlatacak kalp sohbet ederken buluverirsiniz kendinizi.

Sohbet odaları, sohbet siteleri birbirini tanımayan insanların buluşma noktasıdır. Öyle ki böyle ortamlarda hayatınızda belki de hiç göremeyeceğiniz insanlarla tanışır sohbet edersiniz. Mobil Sohbet siteleri ile bedava sohbet ederken bu hiç tanımadığınız insanlar bir anda canınız kadar değerli bir konuma gelebilir. Chat siteleri deyip geçmemek lazım. Türlü türlü insanın uğrak mekanlarıdır buralar. Her kesimden insanlarla sohbet etme imkanı bulabilirsiniz sohbet siteleri içerisinde. Ettiğiniz sohbetler kalbim sohbet haline geldiğinde ise, buna vesile olan insan herhangi biri olmaktan tamamen sıyrılır. Kalp sohbet ederken O bu şu kalıbından çıkar ve kimsenin hitap edemeyeceği en özel kalıplara terfi eder. Kalbim sohbet ederken daha cok ve daha da cok tanımaya başlarsınız. Bir de sanal kalmaktan çıkıp sanal dışında da muhabbet ettiniz mi tamamdır…

Kalp Sohbet

Kalp Chat

Kalp Sohbet Siteleri içerisinde kalbim chat yaparken o özel insana nasıl ve ne şekilde denk gelirseniz gelin, sizdeki güven kavramını ele geçirdi mi, inancım tam diyebileceğiniz bir kıvam aldı mı, gerisi peşi sıra gelir zaten. Güvenin sevgi saygı sadakat ve daha nicesinin birlikteliği ile oluşan bu ilişkilerin sanal dışı yaşananlardan nasıl bir farkı olabilir ki? Kalp Sohbet Odaları, sanal ya da sanal dışı gerçek sevginin varlığını kanıtlamış aşklara da ev sahipliği yapmıstır. Sahte sevgilere inat kalp sohbet mekanları içerisinde el ele yola çıkan nice insan uzun yıllar beraber ve bir arada yaşamaktadırlar. Daim olsun diyelim. Darısı gerçek sevgi nerde diyenlerin hepsine olsun diyelim.

Evet, bundan yaklaşık 1 yıl 5 ay önce ben de kalp sohbet edeceğim insanı sanal sohbet siteleri içerisinde tanıdım. Mutlu muyum? Fazlası ile… Böylesi bir güzellik neden sizin de başınıza gelmesin ki. wWw.SohbetiBoL.NeT adresine girerek siz de, belki sanal olmasa hayatınızda hiç göremeyeceğiniz o insanla tanışabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

KaCaK

Harika bir yazi emeklerinize saglik

Barış

Emeğine sağlık güzel olmuş

tsunami

Çok beğendim emeğinize sağlık …

orhan-sakalli

emegine saglık saglık

AyBeN

Begendim Güzl elinize sağlık

LaRa

Basarilar

Chat Siteleri Chat Siteleri