Konya Sohbet Odalar...

Konya Sohbet Odaları

Gez dünyayı, gör Konya’yı” diyeni belirsiz bir söz olsa da, aslını inkar edecek yoktur sanırım. Konya Sohbet Odaları ile gelin bugün biz de görelim Konya`yı.

Konya, ülkemizin inanç turizminin başkenti sayılır. Bunun en büyük sebebi Mevlana Celaleddin-i Rumi nin türbesinin burda olması, bir çok alim zata ev sahipliği etmesidir. Öyle ki, bazı kesim Mevlana Türbesine yapılan ziyareti yarı hac olarak kabul eder. Konya Sohbet Odaları içerisinde Konya Sohbet ederken, oradan katılan ya da orayı bilen kullanıcılardan farklı farklı yerler işitiriz. Ettiğimiz sohbet içerisinde bu kadar farklı mekan nasıl olur sorusunun cevabı ise, Konya nın ülkemizin yüzölçümü bakımından en büyük şehri olması ve belediyenin bu büyüklüğü çok güzel şekilde kullanmış olmasıdır. Konya Sohbet Odaları ile yapılan Konya chat konusu genelde Konya nın uhreviyatı olsa da, Konya çok farklı şekillerde de anılması gereken bir şehirdir. Belediyesi en çalışkan şehir diyebiliriz mesela. Halkına en kıymet veren şehir de demeliyiz. Zira yeni tramvay rengine bile Konya halkı toplanan oylarla karar vermişti.

Japon parkı

Konya Sohbet Siteleri

Konya Chat Siteleri içinde sohbet etmeye başladığınızda Konya ile alakalı bir çok bilinmeyene de şahit olursunuz. Güne başlarken sabah kahvaltısı için iki mekan öneririm. Birisi Türk-Japon kardeşliğine vurgu amacı ile yapılan Japon Kyoto Parkı içerisindeki açık büfe restorant ki yapay havuza karşı yapılan bu kahvaltının tadı dostlarla sohbet eklenince daha tatlı olur. Akyokuşta bulunan cafede yapacağınız açık büfe kahvaltı da Konya manzarasını ayaklar altına serer. Güne Konya merkezi gezerek devam ederken, binlerce çeşit kelebeğin sergilendiği, kelebekler diyarı da Konya nın farklı ve güzel dokusunu ortaya çıkarıyor. Ülkemizin en büyük bilim merkezi de yine Konya şehrimizde bulunmaktadır. Bunun gibi daha nice güzel bilgiye Konya Sohbet Odaları ile ulaşabilirsiniz.

kelebekler vadisi

Konevi, Şems ve Mevlana diyarı dediğimiz Konya, daha bir çok güzelliklere ev sahipliği eder. Konya Sohbet Odaları gibi daha nice şehirlerden gelen insanlarla sohbet muhabbet etmek isterseniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresine sizleri bekleriz. Bedava sohbet, mobil sohbet ve daha nicesine uyumlu sohbet sitemiz ile kaliteyi yerinde görebilirsiniz der sözü Mevlana ya bırakırım;

Ey sevgili…
Heyben acıyla dolar da nefes alamazsan gel..!
Huzur bulacağın kıyılarım senindir…
Umutların solar kurur da su bulamazsan…
Beraber sulayalım gözyaşlarım senindir…
Kanadın kırılır da maviye uçamazsan ne güne duruyor al..!
Kanatlarım senindir…
Çaresiz çilelere bir umut bulamazsan kendime ettiğim dualarım senindir…

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

http://www.sohbetibol.net sohbetin doyumsuz adresi

KnX dedi ki:

Güzel Ülkemin Harika Şehirlerinden Biri … Emeğinize Sağlık

Selen dedi ki:

Emegnze Sglk…

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.