Liman Sohbet

Liman Sohbet

Reel yaşam bazen o kadar zor, o kadar içinden çıkılmaz ve o kadar vefasız oluyor ki, kaçıp sığınacak, bir liman olacak, liman Sohbet tadında sohbetlerin yapılacağı sohbetler arıyor insan.

Evet, insan güveneceği bir liman arıyor şu zalim dünyada. Yeri geliyor evlat bile ana babasına merhametsiz vefasız olabiliyor bu dünyada. Bazen anne baba, çocuğu tanımıyor. Kardeş kardeşe kıyıp rahatlıkla ihanet edebiliyor. Öylesi çirkin bir zaman diliminde soluk alıyoruz işte. Yorucu bir günün ardından gördüklerim ve duyduklarım vesilesi ile şunu daha net anladım ki insanın insana merhameti kalmamış. Liman Sohbet ederken bunu genellememek lazım lakin çoğu bu durumda. Sonra böyle olmadığım için, hala insan kadri bilen bir vasfa sahip olduğum için en basiti böylesi şeyler bana çirkin geliyor olduğu için şükrettim. Dahası var tabii. Bedava sohbet siteleri içerisinde mobil sohbet ederken tanıştığım canımın bir diğer ismi de aynen bu karakterde. Vefa ve merhamet nedir bilen birisi. İşte böylesi ile denk geldiğim, sohbet siteleri, sohbet odaları içerisinde chat yaparken böylesine kalbimi verdiğim için de binlerce şükür.

Liman Sohbet

Liman Chat

Liman Sohbet siteleri, liman sohbet odaları ve liman chat siteleri içerisinde liman Sohbet ederken de denk geliyoruz hayatın sillesini yemiş insanlara. Halimize binlerce kez şükretmemiz lazım aslında. Eli ayağı tutan, gözleri gören bireyleriz. Chat siteleri içerisine girip rahatlıkla sohbet edebiliyor kendimizi ifade edebiliyoruz. Bu kabiliyete ve zihinsel yeteneğe sahibiz. Seviyor ve seviliyoruz ve daha nicesi için bol bol şükretmemiz lazım. Yanındaki insanlar kötü ise yediklerinin hiç bir kıymeti yokmuş. Bunu yaşayanlardan duydukça daha iyi anladım bugün. Evet fazla melankolik ve fazla dertli bir dille yazıyorum bugünkü makalemi. Çünkü gerçekten ne hayatlar ve gaddarlar var be dedirttiler artık bana da. Allah ıslah etsin demekten başka elden de bir şey gelmiyor. Liman Sohbet etmek isterdim ama daha çok dertler derya olmuş.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresine girerek sizler de birikmişliklerinizi, dert ve sıkıntılarınızı rahatlıkla paylaşıp rahatlayabilirsiniz. Üstelik bu sohbet limanları içinde kimse sizi yargılamaz…

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Deniz Subaylari icin meshur bir soz vardir her Limanda yeni bir ask her Limanda yeni bir gonul macerasi bizde sizin yeni Liman Sohbet’iniz olmaya geldik http://www.sohbetibol.net

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

tsunami dedi ki:

Çok Şükür Diyelim Halimize… Kalemine Emeğine Sağlık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.