Mirc Chat

Chat 31 Mart 2020, Salı 2 371

Mirc Chat

Sanal sohbet siteleri için sürekli mobil sohbet uygulamalarından bahsedilir. Mirc chat, bilgisayar ortamında yapılacak muhabbetler için uygun bir programdır.

Teknoloji hızla gelişirken internet çağına da seri bir şekilde uyum sağlamaktayız. Sadece Sohbet Odaları alanında değildir bu ilerleme. Eğitim, satış, sağlık ve daha bir çok alanda ileriye taşınmış bulunmakta. Nitekim, gelişme o kadar hızlı ki kriz anına çözümler üretmek konusunda da sanal dünyadan faydalanılıyor. En yeni örnek olarak, bir çok üniversitenin eğitim ve sınavlarına online şeklinde devam etmesi, okullar kapalı olsa dahi eğitimin aksamaması için yapılan çalışmalar interneti ne kadar aktif ve yararlı kullandığımızın kanıtıdır. Hal böyle olunca sohbet alanında da bir çok yenilik getirilmiş ya da eski uygulamaların üzerine eklemeler yapılmıştır. Bilgisayarlar ile chat sitelerine bağlanırken web sohbet adreslerinin yanında indireceğiniz mirc uygulamaları ile mirc chat yapabilirsiniz. Her sitenin kendine ait mirc programları olabildiği gibi, kendi scriptinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Mirc Chat

Mirc Sohbet Odaları

Mirc Sohbet ederken, Mobil ya da web uygulamasından farklı bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Mirc aynı zamanda Türkiyenin eski sunucularından biridir. Mirc Türk içerisine girip doya doya sohbet edenler, şimdiki chat siteler içerisinde eskiyi yad ederler. Eski sohbet siteleri ile yeni sohbet siteleri farkını eski kullanıcılardan dinlemek bir başka oluyor tabii. Mobil Sohbet ederek rahat rahat muhabbet etmenin tadına vardığımız gibi, Mirc Chat yaparakta keyifli sohbetlere merhaba diyebiliriz. Özellikle masa başında oturan ve işleri sürekli bilgisayar başında olan insanlar için en ideal sohbet uygulamasıdır. Mirc dönemi denen bir dönem vardır ki işte o dönemden bu zaman kalan insanlardan anlarsınız kalite farkını. Yenilikler, yeniler bir adım önce olsa da, eskinin tadını hiç birşey vermiyor derler. Mirc chat siteleri dönemini günümüzde de sürdüren sohbet odaları var mıdır bilinmez lakin kendisini geliştiren  ve geliştirmeye çabalayan siteler mevcuttur.

Chat sohbet muhabbet alanında her gün bir adım daha ilerleyen wWw.SohbetiBoL.NeT adresi olarak, sizlere yeni ve eskiyi harmanlayın sunmaktayız. Bu güzel potporiye dahil olmak isterseniz,sunucumuza bekleriz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Basarilar

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.