Muhabbet et

Sohbet 29 Mart 2020, Pazar 2 38942

Muhabbet et

Zamanın getirilerine inat tüm endişe ve üzüntüleri bir kenara bırak ve doyasıya muhabbet et

Israrla evde kal Türkiye dediğimiz günlerdeyiz. Evde kalan herkes kendisine farklı meşgaleler bulmuş durumda ya da aramakta. Kimisi ekmekler yapmalara ağırlık vermiş. Kimi spor yapıp zinde kalmaya çalışıyor. Kitap okuyanlar, yemekler yapanlar, farklı farklı sosyal medya oyunları bulanlar ve daha niceleri bu karantina dönemlerini verimli geçirmek için çabalıyor. Bu zamanlarda sürekli odalarında vakit geçiren aile bireyleri ortak bir masa ve sofra etrafında toplanabiliyor. Telefonlara bilgisayarlara televizyonlara gömüldüğümüz o günlerin aksine evde kal muhabbet et mantığı ile en güzel muhabbet etmek yollarını buluyoruz. Kırk yıllık hatırı olan kahveler de sohbete eşlik etti mi, tadından yenmeyecek güzelliklere kapılar aralanıyor. Evde kalarak hem aile bağlantımızı daha öok güçlendiriyoruz hem de unuttuğumuz o yüzyüze sohbet et meselesini tekrar hayata geçiriyoruz.

Muhabbet Et

Sohbet Muhabbet Et

Tabii bazen de fazla iç içe olmak kriz sebebi de olabiliyor. Sosyal medya içerisinde gırla yayılan evde kal şikayet videoları, tabi maksat eğlence olsun bunun aslında kanıtıdır. Kimi temizliğin bitmemesinden şilayetçi, kimi okula gönderemediği çocuğundan. Kimi de işe gitmeyen eşinden. Süreç zor, evde kalmak bazen fazlası ile bunaltıcı olsa da muhabbet et sloganı ile, hem güzel aile sohbetleri edebilir, hem de eskiler yad edilebilir. Her ne kadar gerçek yaşamda sosyal ilişkiler ket vurulmuş halde olsa da, sanal sohbet siteleri içerisinde herhangi bir karantina durumu söz konusu değildir. Sohbet chat yap, soluksuz sohbetlere adım at. Evde fazlası ile sıkıldığımız bu günlerde, kapısına kilit vurulmuş sohbet mecralarıdır chat siteleri. Yepyeni insanlarla tanışıp, gündem içi ya da gündem dışı bir çok konu hakkında hasbihal edebilirsiniz. Karantina dönemi bittikten sonra da, bu güzel sanal tanışıklıklar gerçek tanışıklıklara dönüşebilir. Sohbet odaları içerisinde muhabbet et ve olmaz dediğin şeylerin olabildiğini gör diyenlere kulak vermek gerek.

wWw.SohbetiBoL.NeT ekibi olarak bu zor ve meşakkatli günlerde her daim kullanıcılarımızın yanındayız. Sohbet sunucumuz içerisine dahil olarak, güzel dostluklara merhaba diyebilirsiniz. Unutma son 48 saat evde kal Türkiye.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Basarilar

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.