Muhabbet

Muhabbet

Muhabbet

“Muhabbet bağına girdim bu gece…” cümlesinde olduğu gibi daha bir çok şarkı ve şiirlere konu olur muhabbet etmek. Dostça, arkadaşça, yarca sohbet etmenin adıdır aslında muhabbet.

Özlenenler arasına eklemek lazım muhabbet meclislerini. Küçüklükten tadar bir çok insan muhabbetin lezzetini. Dedemizin nenemizin etrafına oturup, geçmiş zamanları, yaşadıklarını, içerisinde alınacak bir çok dersin olduğu türlü türlü hikayeleri dinlerdik. Ve dinlerken ki heyecanlı bakışlarımızı, acaba sonrasında ne olacak ki gibi meraklarımızı özleriz bazen. Sohbet muhabbet meclislerinde dostlarımızla da çok bulunmuşuzdur. Sınav sonrası ya da yoğun iş temposu sonrası hepimiz odaya geçer ikramlıkları hazırlar, çayın koyusu ile dalardık sohbetlere. Spontan gelişen bu sohbet dizisinin yerini alabilecek şeyler az olsa gerek. Eskiye nazaran sohbet edebileceğimiz insan da, ortam da, imkan da azaldı maalesef. Sohbet Siteleri ise bu azalan imkanlara tümsek olma yolunda git gide geliştirdi kendisini. Hem web hem de mobil sohbet edebileceğiniz chat siteleri ile, aradığınız o güzel muhabbetleri de bulabilirsiniz.

Muhabbet

Muhabbet Siteleri

Muhabbet Chat yapabileceğimiz sohbet odaları sayısı bir hayli fazla. Katılan insanların çeşitliliği de göz önünde bulundurulur ise o özlenen hasbihalleri edebileceğiniz insana denk gelmeniz de yüksek olasılık. Kadınlarla muhabbet, erkeklerle muhabbet, gençlerle muhabbet ve daha nicesini muhabbet sohbet siteleri içerisinde bulmanız mümkün. Üstelik mobil cihazlara uyumluluğu sayesinde mobil sohbet mekanlarında bedava sohbet edebilirsiniz. Yüzyüze değil, yazılı sohbet olsa da bazen kelimelere ağız dil çizebilen insanlara, kelimelerin soluksuz konuşabildiği muhabbet odaları na denk gelebilirsiniz. İşte o zaman yüzyüze ya da yazılı farketmeksizin çaya rengini veren demi gibi koyulaşır ettiğiniz sohbet. Hele de anlıyor ve anlaşılıyorsanız karşınızdaki ile, sohbetin en alasını yapabilirsiniz demektir.

Bazen yeme içme kadar ihtiyaç duyduğumuz sohbetleri yanımızdaki dostlarımızla yapabilirken, bazen de hiç tanımadığımız insanlarla yapabiliriz. Hatta öyle ki bazen sohbet siteleri içerisinde başlayan sohbetlerin tadı o kadar tatlı gelir ki aynı lezzeti sanal dışında hiç tatmamış oluruz. Sanal ya da sanal dışı farketmez. Bir insanın cümlelere kalbinize nakşediyor ise, kalıcı muhabbet başlamış demektir. Sizler de hasbihallerin tatlısına denk gelmek isterseniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresini ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

KaCaK

Emeklerinize sagik Hafsa & LsD

GuNeŞ

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler ?

KahKaha

Muhabbet meclisleri, dost meclisleri… Ne güzel şeyler.
Emeğinize sağlık.

Chat Siteleri Chat Siteleri