Nostalji Sohbet

Nostalji Sohbet

Nostalji Sohbet ile geçmişe yolculuk yapmaya ne dersiniz? Yıllanan ömrümüz anılara dalarak, geçmişi yad ederek, güzellikleri anımsayarak daha yaşanılası olur bazen. Böyle zamanlarda hatırlanan nostalji kurtarıcı olur.

Nostalji Sohbet etmeye çocukluktan başlayabiliriz. Şimdiki zaman ile güle oynaya oyunlar oynadığımız o zamanların farkını çok net görebiliyoruz. Sohbet muhabbet etmenin değerli olduğu, sanalın bizleri henüz ele geçirmesini dönemlerdi. Dışarıdan eve gelmek nedir bilmeyen, yemek seçmeye fırsatı olmayan, şımarıklık yapamayan çocukların nesli. Sohbet nostalji ile gelin hep beraber gidelim çocukluk dönemlerimize.

Bedava sohbet etmek nedir bir yana dursun, mobil sohbet muhabbet etmeye yarayan telefonlarımız dahi yoktu. Olanlar da meşhur yılan oyunu dışında bir eğlencesi bulunmayan ama o oyunla dünyaları bize veren, mutlu eden telefonlardı. Akıllı uslu olursan sana tablet veririm diye avutulmazdı çocuklar. Akıllı olursan dışarıda biraz daha oynayabilirsin diye mutlu edilirdi. Çünkü ufacık şeylere dahi mutlu olabilen çocukların zamanıydı nostalji sohbet zamanları.

Nostalji Sohbet

Nostalji Sohbet Siteleri

Bir de işin chat muhabbet kısmı var tabi. Nostalji Sohbet Odaları, şimdiki gibi sayıca fazla değildi. Belli başlı köklü sohbet siteleri hizmet ederdi kullanıcılarına. Bazen sohbet odaları içerisine gelen kullanıcılar da eskiyi anar. Nostalji chat yaptığı dönemlere bu zamanları kıyaslar. O zamanki yetkili deneyimleri, üslup farkı, silsile metodu ve daha nicesinin daha güzel olduğu söylenir. Eskiden bu kadar imkan da yokmuş tabii. Evlerde internetin olmaya yavaş yavaş başladığı dönemlerde nostalji Sohbet Chat genelde internet kafelerde yapılırmış. Nostalji chat siteleri de o zamanlardan akılda kalma siteler. Kullanıcısı bol, değeri daha kıymetli siteler. O zamanlar görüntülü sohbet varmıydı ki diyenler için evet ta o zamanlarda da kameralı sohbet durumu mevcutmuş. İnsan çocukluk zamanlarını, her şeyin daha değerli olduğu o zamanları bazen o kadar çok özlüyor ki. Bir de nostalji tadı veren insanlar var tabii. Eskise de eskimeyen o lezzetli yaşantılar. Hep var olsunlar.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile sizlerde geçmişi anmak, güzel anılardan bahsetmek isterseniz doyasıya muhabbetin mekanına giriş yapabilirsiniz.

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.