Online Muhabbet

Online Muhabbet

Dostça oturup sevgi ile sohbet etmelerin ismidir Muhabbet. Karşılıklı, demlenen en güzelinden çaylar eşliğinde kelimeleri titretmektir muhabbet. Her daim yüzyüze olacak değil elbette. Online Muhabbet edip, muhabbetin dibine ekmek banacak lezzette sohbetler yapanlar da vardır.

Muhabbet bağıma girdim bu gece diyen insanlarla dolu olur bazen etrafımız. Kalabalık ve değerli dost meclisleri kurulur. Çaylar demlenir, börekler çörekler hazır edilir. İkramlıklar eşliğinde girilir muhabbetin bağına. Önce ordan burdan şurdan derken konudan konuya atlanır. Biz ne ara bu konuya geldik yahu deriz sonrasında. İşte derin muhabbetlerde zaman kavramı çok farklıdır. Olduğundan daha hızlı ve hırçın akar. Vakit nasıl, ne zaman geçmiş anlamazsınız. Sadece dost meclislerinde mi bu böyledir? Elbette hayır. Alın çayınızı kahvenizi elinize geçin bilgisayar başına. Ya da bedava sohbet siteleri içerisinde mobil sohbet edecekseniz telefonu alın. Girişi yapın sohbet odaları içine. Önce gözlemleyin sonra atın kendinizi genel sohbetin dalgalarına. Hiç tanımadığınız o insanlarla sohbet ederken, online muhabbet ederken anın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hele de sohbetini beğeneceğiniz birisine denk gelirseniz değmeyin keyfinize…

Online Muhabbet

Online Muhabbet Siteleri

Online muhabbet odaları, kaliteli dostlukların kesiştiği yerler olduğu gibi, iki uyumlu kalbinnde kesiştiği mekanlardır. Chat siteleri içerisinde online muhabbet ederken kalpler de güzel bir köprü kurar birbirleri arasında. O köprü bazen dostluk köprüsü olur sohbet siteleri içerisinde, bazen de sevda köprüsü. Kelimeleri klavye aracılığı ile ekrana aktardığımız gibi kalpten geçeni de işte o köprü aracılığı ile karşı tarafın kalbine aktarırız. Kalpten kalbe yol dedikleri meseledir bu. Online Muhabbet ortamları içerisinde güzel şeyler olurken, bazen de maalesef yıkımlar yaşanabilir. Bu ya bir tarafın ihanetinden kaynaklanır ya da herhangi başka bir sebepten. Sebebi ne olursa olsun bir intihar gerçekleşir. Kurulan o muhabbet köprüsünden bir kalp atar kendini aşağıya ve ölüm gerçekleşir. İşte bu yüzden online Muhabbet ederken, biraz daha temkinli ve süzgeci daha elekli tutmak gerekir.

Online Bedava Muhabbet edip gönül bağları arasında uzun uzun ve sağlam yollar kurmak, doya doya sohbet etmek isterseniz, wWw.SohbetiBoL.NeT adresine sizleri de bekleriz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik online muhabbet’in tam adresi http://www.sohbetibol.net

orhan-sakalli dedi ki:

emegine saglık kardeşim :):
)

KahKaha dedi ki:

Emeğinize sağlık.

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

LsD dedi ki:

Muhabbetin vazgecilmez adresi http://wWw.SohbetiboL.Net

flower dedi ki:

harıka anlatım. elinize saglık.

Selen dedi ki:

Emegnze yuregnze Sglk…

tsunami dedi ki:

“Önce ordan burdan şurdan derken konudan konuya atlanır. Biz ne ara bu konuya geldik yahu deriz sonrasında” Zamanın nasıl gectiğini farketmediğimiz çoğu zaman olmuştur… Guzel Anlar anılar … Emeğinize sağlık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.