Özlem Sohbet

SohbetSohbet OdalarıSohbet Siteleri 19 Mart 2020, Perşembe 2 28687

Özlem Sohbet

Özleyen her daim özlenen ile özlem sohbet etmek ister. Bitmeyen tükenmeyen bu sohbetin adına denir özlem.

Sevmek, sadece sevenin anlayabileceği ve anlatabileceği bir duygudur. Kelimelere nakşedilecek kadar basit, yürekten kaleme dökülebilecek kadar yüzeysel bir duygu değildir. Özlem denen duygunun da asıl kaynağı sevgi ve sevmektir. Güzel seven çok da güzel özler. Özlerken de uzaklara dalar insan hele de özlenen çok çok uzaklarda ise. Sevgi sohbetleri ve muhabbet ederken özlenen ne kadar uzakta olsa da, kalpte kilometre hesabı olmadığını anlarız. Çünkü uzak yakın diye bir kavram olmaz kalbimizde. Çok uzakta olsa, hep dibimizde de olsa seviyorsak eğer çok özleriz ve her daim yakınımızdadır o kişi. Özlem sohbetleri işte bu yakınlığın mimarı oluverir. Bazen o kadar ağır basar ki bu özlem, gözler dolar burun öyle bir sızlar ki, kalp iki el arasında bir o yandan bir bu yandan bastırılır nefes kesilir ve sevilen çok ama çok özlenir…

Özlem Sohbet

Özlem Sohbet Odaları

Neden mi özlem sohbet siteleri? Çünkü bazılarının inatla inanmak istemediği bu sanal sohbet siteleri içerisinde reelde dahi olmayacak gerçek aşklar yaşanır. Chat Siteleri içerisinde denk gelir ve buluşur kalpler. Öyle bir buluşmadır ki bu bazen kendiniz dahi inanamazsınız. Nasıl olur da gerçek yaşamda dahi rastlayamadığım bu insana sohbet siteleri içerisinde rastlayabilirim? Özlem Sohbet ediverirsiniz bu siteler içerisinde sevdiğiniz ve her daim seveceğiniz insanla. Ruh eşine ne zaman denk geliriz belirsizdir. Zaman mekan kısıtlaması yapmadan, nerden gelir ise kabulümdür demek gerekir. Çünkü böyle bir sevdaya denk gelir iseniz bu sanal kalmaz. Özlem chat olarak başlar ama chat içerisinde tıkılıp kalmaz. Çünkü görmek duymak dokunmak istersiniz. Onunla bir ömrü el ele geçirmek istersiniz. Bir ömür ona yar demek istersiniz. Özlem Sohbet, özlemle sohbet etmek buralarda sınırlı kalmaz.

Aşka bir türlü denk gelemedim diyenlerden misiniz? wWw.SohbetiBol.Net adresi içerisine uğrayın. Beklediğiniz ve sizi bekleyen aşk buralarda olabilir. En güzel denk gelişlere denk gelip çok ama çok sevmeniz temennilerimle.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arda dedi ki:

Mükemmel bir makale emeğinize sağlık

KaCaK dedi ki:

Basarilar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.