Özlem Sohbetleri

Özlem Sohbetleri

Mobil sohbet siteleri içerisinde özlem sohbetleri eden kullanıcılara denk geldiniz mi hiç? Ya da siz özlem söyleşileri ettiniz mi uzun uzun sevdiğiniz insanla?

Özlem deyince akla bir çok şair ve yazar gelir. Bunun başında da Nazım Hikmet yer alıyor. Koca bir özlem şairi. Ama insanın özlediğinde bir şeyler hissetmesi ya da yazması için bir şaire ihtiyacı yoktur. Zira özleyen insan, zaten şair olmaya, şiirler yazmaya meyillidir sanal sohbet siteleri içerisinde özlem de buna yönlendiren bir duygu oluyor. Çoğunlukla yazılı sohbet şeklinde bir iletişimde olunca, duygular kaleme ordan da kağıda düşüveriyor. Özlemin cinsi, şekli olmaz lakin kalpten dökülüş şekli vardır. Yüzyüze sohbet var ise eğer sevilenin gözlerine bakarak akar ona olan özlem. Böyle bir imkan yok ise, yazarak hem de uzun uzun yazarak anlatılır özlemler. Gerçi, kalbi yüzde yüz yansıtamaz elbet o kelimeler. Özlem sohbetleri kelimelere bazen ağır anlamlar yüklese de, o verdiği his damakta kalan bir lezzet olur. Sohbet sitelerinde aşkın bir numaralı elemanıdır özlemler. Hele de arada uzun uzun yollar var ise, özlem koşulsuz şartsız yadigar oluverir size. Burnumun direği sızladı derler ya hani, işte onu o kadar net yaşarsınız ki, özlem yapar yine size yapacağını.

Özlem Sohbetleri

Chat Sitelerinde Özlem

Sohbet Odaları, bir çok şeye kadir. İnsanın güvenini yitirdiği yer de oluverir, güvenin üst seviyede yaşandığı ilişkilerin denk geliş mekanları da. Özlem sohbetleri edilecek mekanlar da oluverir, nefretin doruk noktasına ulaşacağı yerler de. Ne ararsanız var yani buralarda. Kimi yetişkin sohbet etmek, olgun insanlarla tanışmak için uğrar bu ortamlara. Bazılarının hiç bir amaç ve gayesi yoktur. Öylesine gelmiştir. Kimi de bağımlıdır, geçmişten bu yana aklına ne zaman gelse uğrar buralara. Özlem sohbetleri yanı sıra, arkadaşlık chat, dost muhabbetleri ve daha nicesi de buralarda alır yerini. Sanal sohbet etmek istiyorum diyen her kullanıcının uğrak mekanı olan sohbet siteleri, chat yaparak olmazların dahi olabileceğinin de kanıtıdır aslında. Önyargı içerisinde olan insanlar dahi buralara girdikten sonra ortamı beğenip kalıcı olabiliyorlar. Hatta çok güzel ilişkiler kurup özlem söyleşileri, özlem chat dahi yapıyorlar.

Arkadaşlık ve aşkın yer edindiği, kalite ve seviyeden ödün vermeyen wWw.SohbetiBoL.Net adresi, mobil sohbet müptelası olanların uğrak yeridir. Sizler de bu platformda yerinizi almak isterseniz sitemizi ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerine saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.