Radyo Sohbet Odaları

Radyo Sohbet Odaları

Radyo Sohbet Odaları

Radyo sohbet odaları ile eğlenceli djler eşliğinde güzek yayınlar dinlemenin yanında, djlik yapabileceğinizi de biliyor muydunuz?

Sanal sohbet siteleri içerisine ilk dahil olduğum dönemlerde çalan radyoyu sohbet odaları kısmından bağımsız, bildiğimiz global radyolar zannederdim. Sonra radyo odası ve radyo odası içerisindeki djleri, istek isteyen kesimi görünce anladım ki mobil sohbet siteleri aynı zamanda bünyelerinde sanal global radyo sistemini de barındırmaktalar. Bu hem çok keyifli, hem de insanların yeteneğini gösterebilmesi için de güzel bir oluşum. Bedava sohbet etmek için chat sitelerine giren insanlar sohbet muhabbet ederken aynı zamanda çalan şarkılara eşlik edip, genel sohbet ortamını daha keyifli kılarlar. Hatta tanıdığım bazı insanlar radyo sohbet odaları içerisine muhabbet etmek için değil, sadece radyo programlarını dinlemek için dahil oluyorlar. Bazı radyo sohbet siteleri içerisine giriş yapmaya gerek kalmadan açıp radyosunu dinleyebileceğiniz uygulamalar bulunur. Hatta app store ya da play store aracılığı ile indirebileceğiniz bazı radyo uygulamaları için tek yapmanız gereken o sohbet sitesinin radyosunun winap linkini tıklamak. Böylece sohbet ortamına giriş yapmadan istediğiniz an sadece radyoyu dinleyebilirsiniz.

Radyo Sohbet Odaları

Online Sanal Radyo

Radyo sohbet odaları içerisine sadece dinleyici olarak dahil olmanıza gerek yok. Djlik tecrübeniz var ise buralarda dj de olabilirsiniz. Sesinizi sohbet eden her kullanıcıya duyurur ve performansınız ile insanlara keyifli zamanlar yaşatabilirsiniz. Bunun için illaki uzman olmaya gerek yok. Bazı programlar vesilesi ile radyo sohbet odaları içerisinde radyo sohbet ederken öğrenip dj olabilirsiniz. Ben de sunucumuzu yeni yeni toparlama zamanlarında sevgili hayat arkadaşım vesilesi ile djlik nedir nasıl yapılır öğrenmiş, gelenlere istek parçalar çalar olmuştum. Yani bunun için işin ehli olmaya gerek yok. Ama şu var ki, radyo chat siteleri, radyo chat odaları ve radyo sohbet odaları gibi mekanlarda djlik yapıyorsak, kullanıcıların bam teline dokunmamız lazım. Ve tabii ki güzel bir de diksiyon gerekli.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile en kaliteli djler eşliğinde, radyo sohbet odaları içerisinde hem sohbetler edebilir, hem de keyifli yayınlara dahil olabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

KaCaK

Harika bir yazi olmus HafSa & LsD emeklerinize saglik

CoLoR

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin Hafsa LsD Muhteşem

Barış

Emeqine sağlık

KahKaha

Emeğinize sağlık.

orhan-sakalli

bütün dj adaylarına açıgız 🙂 ., emegine saglık

Selen

Emegnze Sglk…

Sado

emeginize saglık :))

error: Emeğe Saygı!!! By: LsD