Reel Sohbet

Reel Sohbet

Sanal ortamlarda olsanız dahi, ettiğiniz sohbet muhabbetin tadı bazen reel sohbet ile aynı tadı verir. Hatta öyle zamanlar olur ki, reel yaşam içerisinde dahi o tadı almanız mümkün olmaz.

Sanal sohbet siteleri, ses ve görüntü olmaksızın yazı ile kendimizi ifade edebildiğimiz mekanlardır. Buralarda kavi ve kadim arkadaşlıklar edindiğimiz zaman onunla olan sohbetimizi yazılı ortamda bırakmaz, sesini duyup görüntüsünü görebileceğimiz ortamlara aktarırız. Bunun için bir çok uygulama hali hazırda mevcuttur. Sesini ve kendisini gördüğümüz insan ile reel sohbet adımlarını da atmış oluruz. Daha sonrasında güven de tam oturunca yüzyüze buluşarak tamamen yaşamımıza aktarırız sohbetlerimizi. Sanal başlayan sohbetler böylece reelsohbet halini almış olur. Sohbet odaları içerisinde böylesi sohbetlere denk gelmek sizi şanslı kılar. Denk geldiğinizde de bırakmak istemez, ilelebet sürsün istersiniz. Reel sohbet odaları halini alıverir bulunduğunuz chat sitesi.

Reel Sohbet

Reel Sohbet Siteleri

Reel denilince sanalda akla ilk gelen sanal dışı yaşamdır. Tanımlamalarda da öyle yapılır. Böyle tanımlanmasının sebebi sanalın zahiri görünmesi, kişinin kendini yoğurabileceği ortam olmasıdır. Reel sohbet ortamı gibi herşey aleni değildir. Ses yok, görüntü yok, kişi istediği şekle, biçime sokabilir kendisini de karakterini de. Hal böyle olunca sanala sanal, sanal dışı hayata da reel yani gerçek yaşam demişiz. Oysaki, mobil chat siteleri içerisinde de reelde ne ise aynısı gibi olan insanlar vardır. Kendilerini olduğu gibi tanıtan, yalan tohumları serpmeyen hayatının hiçbir noktasına,karakterini olduğu gibi yansıtan insanlar vardır. İşte onlarla sohbet ederken, gerçek yaşama taşınmamış olsa da mobil reel sohbet ediyor olursunuz. Zaten olduğu gibi olanın gerçeği ve sanalı fark eder mi? Gerçekte ne ise, zahirde de o olan insana denk gelmek ise maalesef düşük olasılıktadır. İç dışa, dış içe çevrildiğinde bir fark görmüyorsak, reellik tam olarak bu oluyor işte.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile reel sohbet kavramının en güzeline denk gelebilir, içi dışı bir insanlarla tanışabilir, onları hayatınıza aktarabilirsiniz. Kalite ve seviyeden ödün vermeyen sohbet sitemize sizleri de bekleriz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

http://Www.sohbetibol.net sohbetin doyumsuz adresi

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize SagLıK KoLay Gelsin…

KnX dedi ki:

sanal Ortamlarda reel Olarak Takılan insan çok az halbuki oldukları gibi davransalar yalan olmasa ne isek o olsak yaptığımı sohbet daha anlamlı olucak Emğinize sağlık

orhan sakalli dedi ki:

harika olmus emeginize saglık

HayaL dedi ki:

Emeginize kaleminize sağlık çok güzel anlatmişsiniz.

KahKaha dedi ki:

Reel ya da sanal hep aynı kişi olabilmek lazım.
Emeğinize sağlık.

LsD dedi ki:

Sanal arkadaşlığı, dostluğu, aşk ı reel e taşımanın en güzel yolu http://www.sohbetibol.net den geçer. Siz bu büyük aileye katılmak için ne duruyor sunuz? Haydi Giriş Yap butonuna tıkla ve aramıza katıl!

XLine dedi ki:

Emeklerinize saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.