Romantik Sohbet Oda...

Romantik Sohbet Odaları

Doldurun bardaklara çayları,kurulun en rahat köşenize. Bugün romantik sohbet odaları içerisindeki romantik çiftlerden konuşalım sıcacık çaylar eşliğinde.

Sanal dünya yalan dünya der birçoğu. Orda ne dost olur, ne arkadaşlık. Kaldı ki aşk… Peh! Lakin durumlar pekte öyle değildir. İster sanal olsun, ister sanal dışı. Kişi özünde ne ise gittiği her yere özünden bir şeyler aktarır. Kendisini istediği gibi farklı tanıtsın,sohbet ederken esas karakteri eninde sonunda gün yüzüne çıkar. Nasıl ki yaşamlarımızda doğru ve yanlış insanlar vardır, işte sanal dünya da böyledir. Herkese yanlış gözü ile bakamayız. Burda da doğrular ve yanlışlar barınır. Bedava sohbet ettiğimiz sanal sohbet siteleri, bazen en güzel dostluklara şahit eder bizi, bazen de romantik sohbet odaları içerisinde romantik sohbet eden çiftlere tanıklık ettirir. Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın deriz ama bence durum öyle olmuyor. Allah herkesi dengi ile karşılaştırıyor. Bu sanalda da böyledir, sanal dışı dünyada da.

Romantik Sohbet Odaları

Romantik Sohbet Siteleri

Sanal, nice aşklara da ev sahipliği eder. Bu kah bir chat sitesi olur, kah farklı bir sosyal mecra. Lakin aşk, insan kalbinin dokunduğu her alanda peydah olur. Buna kimse ket vuramaz. Romantik Sohbet Odaları içerisinde aşklar çoğu zaman baki kalmaz. Geçicidir. Aşk sanılır. Romantik chat siteleri ile romantik chat yapan çiftler ömürlük olsun diye yola çıksa da bir çoğu kalır yolda. Amma ve lakin, bazen öyle duygulara denk gelinir ki, buna karşı taraf bile inanmakta zorlanır. Uzaklığın hasıl olduğu bu ilişkilerde vuslat hep hayallerdedir. Ebedi vuslata özlem duyanlara, yakın olsanız bıkardınız cümleleri o kadar manasız gelir ki.

Nasıl ki insan yemek yemekten bıkmaz, su içmekten usanmaz, aman bugün çok nefes aldım birazda almayayım diyemez, işte öylesi sirayet eder hayatına bu insan romantik Sohbet odaları içerisinde. Mobil Sohbet aracılığı ile oluşan bu bağ, bir heves değil temel ihtiyaç haline dönüşür. Hava gibi, su gibi, aş gibi. Kalbin temeli olur ve bıkkınlık söz konusu dahi değildir. Ama maalesef romantik Sohbet odaları içerisinde böylesi hisler, sana ispat edeceğim diyebileceği imkan tanımaz insana.

Velhasıl, romantik Sohbet Odası çoğu zaman genel geçer ilişkilerle dolu olsa da, amaç sadece reklam, gövde gösterisi olsa da, en ufak kıvılcımla başlayıp yine en ufak kıvılcımla sönen türlerden olsa da, bunu aksi her daim vardır. Sizlerin de böylesine denk gelebilmenizi temenni ederim. O halde en doğru adres olan wWw.SohbetiBoL.NeT adresine buyurunuz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

LoRD dedi ki:

cok hos ve guzel sohbet sevıyelı sevecen cana yakın arkadaslar var hepsını ayrı sevıyorum kanalı yapan sıteyı webı yapan guzel kardesımıze saygılar dılıyorum 😉

Serhat dedi ki:

basarilar arkadaslar

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

eFe dedi ki:

bu zamana kadar girdiğim sohbet siteleri arasinda en romantik chat sitesi olarak bu siteyı gordum başarilarinizin devamını dilerim iyi çalişmalar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.