Sakarya Sohbet Odal...

ChatSohbet 2 Ekim 2020, Cuma 3 38723

Sakarya Sohbet Odaları

“İnsan bu, su misali kıvrım kıvrım akar ya, bir yanda akan benim, öbür yanda Sakarya” demiş Necip Fazıl. Sakarya Sohbet Odaları ile Sakarya ya doğru yolculuk edeceğiz.

Sakarya nehri, Türkiyenin en uzun üçüncü nehridir. Sakarya ilindeki tarımın bir çoğu bu nehrin suları ile sağlanıyor. Necip Fazıl Kısakürek, bir gün tren yolculuğu yapar iken Sakarya nehrini hayranlıkla izler. Kıvrıla kıvrıla aldığı yola derince dalan Kısakürek, anlam derinliği ile insanı titretecek bu şiiri yazar. İşte Sakarya, böylesi güzel bir şiire de sahiplik eder. Sakarya Sohbet Odaları içerisinde Sakarya Sohbet ederken, sadece bu şiire değil, Sakarya ili ile alakalı daha bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Tarihimizin de önemli olaylarına sahne olan bu il, Sakarya meydan muharebesi ile de ön plana çıkar. Yine 99 depremi ile kendinden söz ettirmiş ve dehşete tanık olmuştur. Kokuşmuş bedenlerin, sesimi duyan var mı? çığlıklarının hala kulaklardan silinmediği, afetin en dehşetlisine de ev sahipliği etmiştir. Sakarya chat içerisindeki kullanıcılarımızın da hafızasından bir an olsun silinemeyecek anılar bunlar maalesef.

Sakarya Sohbet Odaları

Sakarya Sohbet Siteleri

Türkiyenin bir çok yerinden kullanıcılara merhaba diyen sanal sohbet siteleri içerisinde şehirler arası sohbet kanalları da büyük yer tutar. İstanbul sohbet, Ankara sohbet, İzmir chat gibi il il ayrılmış kanallarda, ikamet ettiğiniz ya da memleketiniz olan illerden insanlarla sohbet etme imkanı bulursunuz. Sakarya Sohbet Odaları içerisinde de Sakarya da bulunan ya da, memleketi Sakarya olan kullanıcılar ile tanışır, bol bol Sakarya muhabbetleri edebilirsiniz. Sakarya`nın sizin için bir şey ifade etmesi için oralı olmanıza da gerek yok. Sevdiğiniz ile orada geçirdiğiniz bir kaç saat bile, orayı emsalsiz yapmaya yeter. Yeşilliği ile dikkat çeken Sakarya, özellikle geyve ilçesinin güzelliği ile de göz kamaştırmaktadır. Meyve ve sebzenin doğalına buralardan erişebilirsiniz. Sakarya Sohbet Odaları içerisinde kuracağınız dostluklar sonucu buraları bizzat giderekte keşfedebilirsiniz.

Sanal, her daim sanal kalmaz. Siz isterseniz bu gerçek bir hal alabilir. Sanalın sadece sanal kalmayacağı dostluklara da wWw.SohbetiBoL.NeT adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Basarilsr

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin..

DamaR dedi ki:

Emeklerinize Saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.