Sevgililer Günü Ve ...

Sohbet 14 Şubat 2020, Cuma 0 40290

Sevgililer Günü Ve Sohbet

Sevgililer günü ve Sohbet , 14 Şubat içerisinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kutlanan, gelenek haline gelmiş bir gündür.

Varsayımlara bakarsak Eski Roma Döneminde çeşitli söylemlere dayalı olarak türeyen bu gün, o zamanlar bir bayram niteliğindeymiş. Yani her 14 Şubat günü yaşatılan gelenek bir Roma geleneği. Sevgi sohbetleri ettiğiniz sevgililere, kalbin asıl sahiplerine bir jest, bir güzellik babında kutlanan bu gün, her bu tarz günlerde olduğu gibi ticarete dökülmüş ve ticari rant aracı haline gelmiştir. Sevgililer günü ve Sohbet ederken, sohbet siteleri içerisinde sevgililerle sohbet edip, bu günde neler yaptıklarını öğrendik. Sanal da aşk mı olur, sevgili mi olur demeyin. Sanal aşıklar ve sanal dostluklar, nice gerçek yaşamda kurulanlardan daha güçlü ve sağlamdır. Üstelik bunlar her daim chat aşkı olarak kalmaz. Güçlenüp sallanıp budaklanıp gerçek yaşama doğru kök salarlar. Sohbet odaları içerisinde tanışıp, işte hayatımın aşkı bu deyip gönülden sohbet edip gönülden sevenler furyasına katılan çok fazla insan vardır. Kimisinin gerçektir kiminin sahte iç yüzünü bilemeyiz lakin, gerçek ve ilelebet olanları da vardı.

Sevgililer Günü ve Sohbet

Sevgililer Günü ve Sohbet

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Ve Sohbet kapsamında sohbet sunucuları içerisindekilere sorduk. 14 Şubat sizler için ne ifade etmektedir? Kimisi özellikle bayanlarla sohbet ederken, ‘kesinlikle hatırlanıp kutlanmalı, adı üzerinde 14 Şubat ve biz de sevgiliyiz’ dediler. Kimisi de yine Kadınlarla sohbet ederken, ‘benim için her gün sevgililer günüdür. Yarimi tanıdığım, yarimle olduğum onu özlediğim her gün. O yüzden bu gün benim için bir şey ifade etmiyor.’ dediler. Erkeklerle sohbet ederken Sevgililer günü ve sohbet konusuna değindiğimiz de ise büyük çoğunluğu kız arkadaşlarına bağlı olduklarını, onlar kutluyor ise kutladıklaeını söylediler. Gayet politik bir cevap. Sohbet muhabbet siteleri içerisinde bol sohbet ederken, birbirini sevip aşık olan ve bunu ileriye taşıyan insanlar olduğunu bilip şaşırmamak gerekir. Aşk kapıda, nerde nasıl uğrayacağı belli olmaz.

Kolay Sohbet edip, en kavi dostluklara adım atacağınız wWw.SohbetiBoL.Net ailesi olarak her gününüzün sevdiğiniz ile en güzel gün olmasını temenni ederiz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.