Siber Sohbet

Siber Sohbet

Siber Sohbet

Siber Sohbet dediğimiz kavram, sanal sohbet yani internet ağları ile alakalı olan, sanal ortamlarda yapılan sohbetler söz konusudur.

Siber sohbet içeriği günümüzde hızla artmaya devam etmekte, sanal ortamlar içerisindeki sohbet platformları günden güne kendini geliştirmektedir. Bir çok uygulama ile siber sohbet edebilir, chat muhabbet ortamlarına dahil olabilirsiniz. Sanal sohbet denince akla ilk gelen Siber Sohbet Siteleri olmaktadır. Geçmişten günümüze varlığını devam ettiren sohbet odaları ile Türkiye ve dünyanın her bir yanından insanlarla tanışıp, muhabbet edebiliyor, güzel dostluklar elde edebiliyoruz. Ücretsiz ve üyeliksiz, ister web girişi isterseniz de mobil Sohbet girişi ile dahil olabileceğiniz siber sohbet odaları, sizlere sanal gerçekliğin yüzünü de göstermiş oluyor. Reel yaşamdan bir an olsun kendinizi soyutlayarak sanal ortamın kollarına bırakıp doyasıya sohbet edebilirsiniz. Yetişkin Sohbet, gençlerle sohbet, kız kıza sohbet, kızlarla sohbet ve daha nice Sohbet çeşitlerine bu chat siteleri vasıtası ile erişebilirsiniz.

Siber Sohbet

Siber Chat

Siber Sohbet, önceleri sadece chat sitelerini kapsar iken günümüzde sanal sohbet edebileceğimiz bir çok mecra ve uygulama türemiştir. Önceden daha çok yazılı sohbet ön planda iken artık görüntülü sohbet, sesli sohbet hatta canlı sohbetler ön plana çıkmaktadır. Skype, instagram, facebook, WhatsApp gibi uygulamaların yanı sıra yeni nesil siber sohbet ve paylaşım uygulamaları olan snapchat, tinder, scorp ve tiktok gibi yeni nesil paylaşım platformları da türemiştir. Eskiden yazılı sohbetin gizemi ve o verdiği karşıdaki nasıl bir insan acaba düşüncesinin heyecanı maalesef günümüz siber sohbet uygulamaları ile yok olmaya yüz tutmuş durumda. Beğenilme ve popüler olma ümidi ile maalesef kendisini rezil eden insanların sayısı da böyle uygulamalar yüzünden günden güne de artmaktadır. Yazılı sohbetin masumluğunu alıp götüren bu uygulamalar, gençlerimizi değil yaşlılarımızı dahi rayından çıkarabiliyor maalesef.

Siber sohbet etmenin gizemli, heyecan verici, farklı tarafına denk gelmek isteyenlerden misiniz? wWw.SohbetiBoL.NeT adresi içerisine dahil olarak yazılı sohbetin tadına doyasıya varabilir, yeni insanlarla tanışıp, kayda değer dostluklar kurabilirsiniz. Sanalda tanıyıp, baş köşeye aldığım ve çok sevdiğim o adam der ki, “Kısmet, alın yazısı diye bir şey var bu reel veya sanal tanımaz.” Yani sanalda da hayatınıza yön verecek insanların çıkabileceğini unutmayın…

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

KaCaK

Emeklerinize Saglık

mastang

http://www.sohbetibol.net teknolojik sohbetin adresı halıne gelmış. Ellerinize sağlık.

Selen

Guzel Yazi Olmus Emegnze Sglk….)

orhan sakalli

emeginize saglık çok güzel

LsD

Günümüz sohbet platformlarının en gözde yeri diyebileceğim bir mekan. Sizde sohbet edeyim günün stresinden uzaklasayım diyorsanız https://www.sohbetibol.net/sohbet linkine tıklayın. Hoşsohbetler diliyorum.

HayaL

Emeginize sağlık güzel anlatmışsınız.

XLine

emeklerinize sağlık çok güzel site

XLine

basarilar dostlar

error: Emeğe Saygı!!! By: LsD