Sohbet Ağı

Sohbet Ağı

Sanal dünyada girip doyasıya sohbet edebileceğimiz bir çok sohbet ağı ve alternatifler mevcuttur. Her birisi kendine has, görüntülü, yazılı, sesli olarak ayrılan bu alternatifler kullanıcılara keyifli dakikalar geçirme ve yeni insanlar tanıma fırsatları sunar.

Sohbet ağları ile en güzel sohbetleri yaşatacak olan bir çok alternatif olduğundan bahsetmiştir. Bunlardan bir kısmı web üzerinden girebileceğiniz web sohbetler olduğu gibi, bir kısmıda indirerek kullanacağınız sohbet uygulamaları olmaktadır. Chat ağı, chat ağları farklı seçeneklerde olsa da amaç hep aynıdır. Kaliteli insanlarla sohbet. Elbette herşey de görece olduğu gibi bu durumda da görece mevcuttur. Herkes kaliteye bakmaz. Kimisinin niyet ve isteği çok farklı şekiller alabilir. Sohbet ağı dediğimiz sistem içerisine giren ve en çok kullandığımız uygulamalardan birisi WhatsApp tır. Neredeyse istisnasız her akıllı telefonda bulunan bu uygulamaya alternatif olarak bip gibi uygulamalar da bulunmaktadır. Pandemi döneminde WhatsApp kendini daha da geliştirmek zorunda kalmıştır. Mesela sohbet muhabbet ederken görüntülü girebilecek kullanıcı sayısı 4 ile sınırlanmış iken bu sayı sekize yükseltilmiştir. Yeterli mi? Büyük aileler ve arkadaş ortamı geniş insanlar için elbette yine yeterli değildir.

Sohbet Ağı

Muhabbet Ağları

Sohbet ağı dendiğinde akla gelen diğer uygulama Skype uygulamasıdır. Eskinin Msn si olan bu uygulama gelişmiş, kendini katlamış bir hal almıştır. Bunun dışında sohbet ve muhabbete vesile olan bir çok uygulama türemiş, sohbet ağı ortamları git gide genişlemiştir. Geçmişten günümüze sohbet chat denildiğinde akla ilk gelen şüphesiz sohbet odaları, sohbet siteleri olur. Mobil Sohbet imkanı sağlayan bedava sohbet siteleri ile sohbet yazılı görüntülü sesli her türlü ilerler. Yazılı sohbet sitelerinin rağbet gördüğü, birbirinden farklı yüzlerce sohbet sitelerinin yer aldığı sanal sohbet ortamları içerisinde kendinize uygun sohbet mekanı bulmak hiçte zor değildir. Bu kadar çok seçenek içerisinde illaki bam telinize uyan, size hitap eden mekan bulunur.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi olarak bizlerde kaliteli ve seviyeli sohbet anlayışımıza güvenerek sizlere kusursuz güzellikte sohbetler vaad ediyoruz. Sohbet sitemize tıklayarak bu güzelliklere erişebilir, bir çok yeni insanla tanışabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

tsunami dedi ki:

Emeklerinize sağlık başarılar

Deniz dedi ki:

Emeğine kalemine sağlık.

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.