Sohbet Bizimmekan

Sohbet Bizimmekan

Bu gece öyle özledim ki seni, koca şehrin yerini değiştiresim geldi… Dedirtiyor bazı özlemler. Bu tarz özlemlere de sohbet bizimmekan dediğimiz yerlerde denk geliyoruz genelde. Uzaklığın hakim, kavuşmanın nadir olduğu mekanlar.

Sohbet bizimmekan siteleri, chat sohbet ettiğimiz yerler olarak kalmaz sadece. Buralarda nice aşklar tomurcuklanır. Mobil Sohbet ederken mekan bizimmekan siteleri oluverir aniden. Sonra başlar aşklar filizlenmeye. Chat bizimmekan, sohbet bizimmekan dediğimiz siteler işte bazen böyle aşklara da kucak açar. Bedava sohbet siteleri chat aşklarının ilk tohumunun atıldığı mekanlar oluverir. Sohbet bizimmekan, mekan sohbet eden, mekanı sohbet mekanı kılan herkese aralar muhabbet kapılarını. Olumsuzlukların da hakim olabileceği bu yerlerde daha çok nefes alır, farklılıkların farkına varır insanlar. Kimileri bahsettiğimiz gibi kavi aşklara yelken açar, kimileri de en zor zamanda dahi yüzünü ona döneceği dostluklar kurar buralarda. Yani sanıldığı kadar sanal kalmaz sohbet bizimmekan sohbet siteleri.

Sohbet Bizimmekan

Sohbet Bizimmekan Chat

Sohbet ede ede tanışır burda insanlar ve sonra dile gelir sohbet odaları içinde aşıklar… “Söylesene ne oldum ben? “Aklım fikrim sende, senin gelişinde, seni ne zaman göreceğimde, seni nasıl göreceğimde, beni görür görmez ne diyeceğinde diyen Nazım mı, bir bozuk saattir yüreğim hep sende durur diyen Turgut mu? Ben sana mecburum, sen yoksun diyen Atilla mı? Neyim ben? Hepsinden biraz var işte. Her okuduğum şiirde, dinlediğim şarkıda, izlediğim filmde başrol hep sen. Gözlerimi kapattığımda düşlerimi süsleyen sen. Ne bir şairim, ne bestekar ne de bir senarist. Ama kalbime sen düştükten sonra söylediklerim beste, hayallerim senaryo oluverdi. Gerçek ile hayal arasında mekik dokuyan biri oluverdim. Anlamsız gelen her şiir, seni tanıdıktan sonra giyindi üstlerine anlam giysilerini. Demek ki dedim, demek ki gerçekten sevmek gerekirmiş anlamak için bazı cümleleri.” İşte böylesi dile getirir kalpte olanı sohbet bizimmekan chat siteleri. Uzaklık özlemi daha da harlarken, kavuşma umudu her daim canlı tutar birliktelikleri.

Sohbet mekanı diyebileceğimiz bizim sohbet edebileceğimiz kaliteli mekan dendiğinde akla ilk gelen sohbet sitesi wWw.SohbetiBoL.NeT adresidir. Siz de bu sitenin ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz giriş yapabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

göLge dedi ki:

Aile ortamı yabancılık çekmeyeceğiniz sıcak ve samimi bir ortam.emeklerinize sağlık başarılar diliyorum

Sado dedi ki:

Emeginize saglik

Ugurcan dedi ki:

Emeginize saglik

Serhat dedi ki:

emeginize saglık arkadaslar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.