Sohbet et

Sohbet 20 Mart 2020, Cuma 1 38074

Sohbet et

En güzel muhabbetler içerisine dahil olmak ister misiniz? O halde sen de gel ve sohbet et.

Bilindiği üzere dünyamız 2020 yılına bir çok felaketlere girdi. Depremler, savaşlar, virüsler, istilalar ve belki de daha neler neler. Henüz mart ayında olmamıza rağmen 2020 bereket ve huzur dolu gelmedi maalesef. Yeni gündemimiz ise corona. Bu virüs hasebiyle evde kal Türkiye sloganı ile evlerimize gömülmüş durumdayız. Türk vatandaşları olarak bu yapmamız gereken en önemli tedbirlerden birisidir elbetteki. Peki bu karantina süreci içerisinde evlerimizde ne yapabiliriz? Bol bol sohbet et diyoruz biz de size. Evde kimlerle kalıyor iseniz onlarla sohbet muhabbet edip bu günlerin sıkıntısını biraz olsun dindirebilirsiniz. Mısır patlatıp TV karşısına geçip güzel bir film izleyip film sonrası bol bol muhabbet de edebilirsiniz. Sohbet etmek için bir sebep olmasına gerek yok. Yemek yerken sofranın başında da en güzel sohbetleri edebilirsiniz. Sohbet etmek istiyorum diyenler için belkide bu karantina süreci güzel bir vesile olur.

Sohbet Et

Chat Yap

Sanal sohbet siteleri bu karantina boyunca insanların uğrayabileceği mekanlar olacaktır. Chat yapmak isteyen herkes soluğu burda alacaktır. Sohbet muhabbet edip can sıkıntısının giderilebileceği, insanların bu zor günlerde kenetlenebileceği birbirlerine destek olabileceği yerler olacaktır. Tabii önce insanın birazda kendisini sorgulaması lazım. Bu kadar felaketlerin bir anda gelme sebebi ne olabilir diye. Dünyadaki artan zulüm, yalan dolan ve daha nicesi artık bir dur dünya! dedirtecek seviyeye geldi belki de kim bilir. Bir başkalarını suçlamak yerine önce kendimizle öz eleştiri yapıp kendinle sohbet et demek gerekir. Evet okullar tatil, evden zorunlu olmadıkça çıkılmamalı. Televizyonlar da bir yere kadar ki, dizi çekimleri dahi ara vermiş durumda. İnsanlar hali ile sosyal medya içerisinde daha çok aktif olacaktır. Sohbet odaları ve diğer tüm sosyal medya mekanları buna dahil.

Bu zor günlerde yapacak şeyler belli, bol dua, tedbir ve de tefekkür. Evdekilerle sohbet et. Tedbir bizden takdir Allahtan. wWw.SohbetiBoL.NeT adresi olarak bu zor zamanlarda el ele bir arada olmak için varız. Biz güçlüyüz ve her zorluğu da yeneriz Allah ın izni ile.

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Basarilar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.