Sohbet Laf

Sohbet Laf

Konuşmak, insanların kendisini en güzel ifade etme biçimidir. Mimikler ve haller ifadenin kaynağı olsa da sohbet laf etmenin yerini hiç bir mimik tutamamaktadır.

Dil, insanlığın var oluşundan beri kullanılır. Kah konuşma dili, kah hal dili ne olursa olsun dil dediğimiz kavram bizim kendimizi ifade edebildiğimiz yegane sığınaktır. Konuşma yetisi, duyma yetisi olmayan insanlar da bir dile mensup olur ve o dilin sağladığı imkanlar dahilinde kendilerini açıklayabilirler. Buna da işaret dili demekteyiz. Konuşma dili elbette en fazla başvurduğumuz hallerden biridir. Sohbetlaf edebilmek, laflamak, sohbet laf ede ede muhabbetin dibibe vurmakta yine her insanın keyif aldığı meseledir. Sanal sohbet siteleri de yazı ile sohbet, görüntülü chat, sesli muhabbet seçenekleri ile bizlere sohbet laf etme imkanı, iki lafın belini kırma fırsatı verir. Öyle ki bazen soluksuz muhabbetlere kapı aralar ve karşımızda sadece kelimelerden peydah olan insanla kırk yıllık dostmuşçasına sohbet etme güzelliğini yakalarız.

Sohbet Laf

SohbetLaf Sohbet

SohbetLaf Chat Siteleri, SohbetLaf Sohbet Siteleri içerisinde sohbet chat yapmanın ayrıcalığından yaralanırken, konuşma dili dışında diller olduğunu buralarda da görebilmekteyiz. Hal dili dediğimiz mesele, bazen insanları sadece konuşarak, Muhabbet ederek anlayıp çözemeyebiliriz. İşte böyle zamanlarda devreye hal dili girer. Bir insanı iyice tanımak için onunla ya alışveriş yapın ya da aynı evde kalın demelerinin sebebi de bu olsa gerek. Sohbetlaf chat ederken göremediğimiz, şahit olamadığımız çoğu meseleye de bu hal dili vesilesi ile şahit oluruz. Sohbetlaf sohbet odaları gibi bedava sohbet siteleri içerisinde de hal dilini konuşturan insanlara denk gelebiliriz. Chat siteleri içerisinde hal dili ile de konuşabilen, duruşu ile kendini anlatabilen insanlara denk gelmekte gerçekten büyüj bir şanstır. Böyle insanlarla hem sohbet laf edebilir hem de onlara sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Sohbet ve muhabbetin vazgeçilmez adresi olan wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile mobil sohbet eder, bilgisayarlarınız ile web ya da mirc üzerinden girerek chat yapmanın tadına sonuna kadar varabilirsiniz. En bol sohbetin mekanı olan sohbetibol adresine siz değerli kullanıcıları da bekliyoruz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

göLge dedi ki:

Emeğinize sağlık.

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

Serhat dedi ki:

emeklerinize Saglık

azziz dedi ki:

Cok guzel bi sohbet platformudur emegi gecen herkezin yureklerine saglik hayirli olsun basarilarinizin devamini dilerim

Ahmet dedi ki:

Emeğine sağlık.

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.