Sohbet Sayfası

Sohbet Sayfası

Sohbet Sayfası, muhabbetin kalbinin attığı yer olmakla birlikte, yeni dostlukların da yeşerdiği yerlerdir.

Sanal Sohbet Siteleri, bir çok insanın ilkkez karşılaşma ve tanışma mekanlarıdır. Normal şartlarda karşılıklı sohbet etmeyi bırakın, yanyana gelmesi dahi mümkün olmayan insanlar chat siteleri vesilesi ile denk gelirler birbirlerine. Sohbet muhabbet etmenin yanı sıra zamanla birbirlerini tanımak isterler. Arkadaşlıklar ilerler bazen dostluklara dönüşür, bazen de hızını alamaz güzel aşkların başlangıcı olur. Sohbet odaları birden Aşk Sohbet odaları halini alıverir. Çetrefillidir buralarda aşk yaşamak. Görmeden,bazen duyamadan sadece kalben hissederek seversiniz. Özlem yoğundur tabii. Hatta özlem normal reel aşklardan çok daha fazladır. Şayet güven ve sadakat temeli üzerine kurulu değilse bu aşklar zamanla yok olmaya mahkum olurlar. Sohbet sayfası içerisinde aşkınızın destanını yazmak istiyor iseniz sadakatin tamam olması lazım. Aşkta bu demek değil midir zaten? Gözün ondan başkasını görmemesi. Kulağın ondan başkasını işitmemesi. Derler ya hani Neyi görmek istiyorsan o nettir, gerisi flu…İşte aşk, onun net, geri kalan her şeyin flu olmasıdır.

Sohbet Sayfası

Sohbet Sayfası

Chat Sayfası

Mobil Sohbet Sitelerinde sadakat diyoruz. Maalesef buralarda reelden daha fazla aldatma olayları oluyor. Seviyorum, ölüyorum deyip bir başka insan ile samimi yazışmaların anlamı nedir hiç bir zaman anlamış değilim. Seven insan kaybetmekten korkar. Kaybetmemek için de elinden geleni yapar. Hele ki bu kadar sevdiğini iddia edip, aksi hareket ediyor ise sohbet sitelerinde aşk meselesinden bahsetmemeli. Sevmek güzel şey vesselam. Kahrıyla da, lütfuyla da sevmeli. Ben buyum işine gelirseden ziyade, hoşuna gitmeyen yanım var ise söyle, konuşalım demeli insan. Güven ve fedakarlık olduktan sonra gerisi de geliyor gerçi. Chat aşkları geçiçi, silinir gibi görünse de bazısı öyle bir kalbe kazınır ki, hiç bir silgi, hiç bir daksil, hiç bir kesici delici alet söküp atamaz onu yürekten. Gitse de, bitse de gidemez, bitemez. Akılda, kalpte sohbet sayfası içerisinde ilmek ilmek dokuduğu o aşkı ilelebet taşır. Unutursun elbet diyorlar ya hani. Bu sadece unutmaya meyilli beyinlerin safsatası. Anıları kavi olanın, hafızadan noksanı olmaz. Velhasılı kelam sohbet siteleri deyip geçmemek lazım. Biri burdan çıkar, öyle bir hükmeder ki kalbinize siz bile hayretle kendinizi izlersiniz.

Bu anlatılanlar sadece anlatıdan ibaret değil. Sevda sohbetleri var sohbet sayfası içerisinde. Hem de öyle geçiçi olanından değil, baki ve de solmayacak olanından. Neden size de denk gelmesin? wWw.SohbetiBoL.NeT adresine girerek siz de güzel denk gelişlere denk gelebilirsiniz.
Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.