Sohbet Son

Sohbet 1 Nisan 2020, Çarşamba 2 37477

Sohbet Son

Makale yazma işini yıllar yıllar öncesinden yapmaya başlamıştır. Kalbin hayatımda en fazla yazdığım yıl, bu yıl olsa gerek. Ama artık bu da son makale, sohbet son.

Evet, sizlere sohbet son makalemi yazmaktayım. Bir süredir sizlerleyim ve beraber bir çok konuya değindik, gerek burda gerek sohbetibol sitesi içerisinde sohbetlere dahil olmanıza vesile olduk. Bugün ise sizlere veda etmek için yazıyorum. Yazmaya veda etmek denmez buna aslında. Zorunluluklar, yoğunluklar ve daha bir çok bahanesi olsa da, yazmayı bırakmanın bahanesi olamaz. Biz buna yazmaya ara vermek diyelim. Yazmak, kalpten kaleme ordan da sayfa sayfa kağıda dökülen bir eylemdir. Kalbindekiler kaleme yetmeyenler, kelimelere yüklerler duygularının hepsini. En ağır yükü taşıyan kelimeler ise sayfalara o kadar karmaşık dökülür ki, hani bazı şairlerin şiirlerini, bazı yazarların yazılarını anlamak güçtür ya. İşte sebebi tam da budur. Kelimelerin yüklendiği ağırlıklar. Ağırlık arttıkça, o ağırlığı taşıyanın anlayacağı hal alır yazılan.

Sohbet Son

Yazılı Sohbet 

Yazmak, yazarak anlaşılmak, yazılanı anlamak bu kelime ve cümleler değerlidir. İnsanları yüzyüzeyken dahi anlamadığımız şu zamanda yazı ile anlaşılıp anlayabilmek en büyük değerlerden biridir. Genel sohbet içerisinde yazılı chat yapıp tanıştığımız nice insanlar yazdırır aslında bize. Hissettirdiklerini, sevgilerini, sevdiğini yazarsın. Yazmak zaten güzel geliyor ise sana, daha da güzel yazarsın içerisine aşkı ekler, milli duyguları ekler, o an eklemek istenen ne ise ekler daha coşku ile yazarsın. Yazmamı teşvik eden, hayatta sahip olunması gerçekten büyük bir şans olan nadide bir insana sahibim. Yazmayı daha çok sevdiren, yazarak tanıştığım yazarak anlaştığım ve yazarak sevdiğim değerli insan… Sanal sohbet sitelerinin bana verdiği en güzel armağan ve tek iyikim. Yazmaya tekrar onun teşvikleri ile başlayıp siz değerli okuyuculara hitap edebildim. Bugün son yazımı sizlerle buluşturuyorum. Zor zamanlar yaşıyoruz ülkece. Ne umutlarla girdiğimiz bu yıla, maalesef sıkıntılar ile başladık ve öyle de devam etmekte. Şartlar ne olursa olsun, sevmekten vazgeçmeyin, umudunuzu kaybetmeyin ve her daim iyiye odaklanın. Yaşadığınız zamanı son zamanınızmış gibi düşünüp, sevdiklerinize sımsıkı tutunun. Ve duaları da dilinizden kalbinizden düşürmeyin.

Bana yazmak ve yazdıklarımı duyurmak fırsatı veren sevgili wWw.SohbetiBol.Net ailesi. Sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Kalite ve seviyeden ödün vermeden, ileriye koşar adımlarla giden bu bol sohbetli siteye sizleri de bekliyoruz. Tekrar görüşebilmek üzere.

Selam ve Dua ile

Hafsa….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerine cok tesekkur ediyorum hafsa kardesim allah razi olsun..

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin…

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.