Sohbet Uygulamaları...

Sohbet 19 Şubat 2020, Çarşamba 1 40045

Sohbet Uygulamaları

Sanalın keyfini doyasıya çıkarırken mobil ya da bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir çok Sohbet uygulamaları sizlere daha kolay ve keyifli sohbet etme imkanı sunar.

Devir İnternet ve teknoloji devri. Her alan gelişen teknolojiye uyum sağlamaktadır. Hal böyle olunca sanal sohbet siteleri de bu ilerleyiş furyasına katılmış ve bir çok yenilik getirmiştir chat siteleri dahilinde. Bilgisayar başında olup, bilgisayarları ile sohbet odaları bağlantısı yapanlar için özellikle mirc uygulaması bulunmaz güzelliktedir. Her sitenin kendisine has mirc programı olmakla birlikte, yeterli bilgisi olanlar kendi mirc programını istediği kıvamda hazırlayıp, chat ortamları içerisine öyle dahil olabilirler.

Webden sohbet etmek meselesini sevmeyen ya da kısıtlı imkanlara sahip olduğunu düşünenler mirc uygulamaları ile bir çok farklı özelliklerle sitelere girmiş olurlar. Renklendirmeden tutun, neredeyse bir çok ihtiyacı sağlayacak client konutlarının kullanımına imkan tanıyan mirc Sohbet uygulamaları bilgisayar kullanıcılarını fazlası ile tatmin etmektedir.

Sohbet Uygulamaları

Mobil Sohbet Uygulamaları

Gelişen teknolojiye telefonlarımız da uyum sağlamış bulunmakta. Ceplere sığmayacak ebatlarda dev ekranları ve akıllı işletim sistemleri ile yeni nesil telefonlar bilgisayarlara pek de ihtiyaç hissettirmiyor. Bilgisayar başında herhangi bir işi olmayanlar ve gün içinde  belli bir noktada sabit olamayanlar da chat odaları içerisine girerken mobil sohbet şeklinde sohbet etmeyi tercih ediyorlar. Play store ya da App Store üzerinden birbirinden farklı mobil sohbet uygulamaları ile daha keyifli ve eğlenceli sohbetler edebilirsiniz. Web üzerinden sohbet sunucusunun adresini yazarak Sohbet edebileceğiniz gibi, indirdiğiniz uygulamalarla da kesintisiz sohbet edebilirsiniz. Telefonun uygulama indirme kısmında, gireceğiniz sitenin tasarladığı sohbet uygulamaları olabileceği gibi, tüm sunuculara girme imkanı sağlayan uygulamalar da vardır.

Androirc uygulaması , mobil kullanıcılarının özellikle tercih ettiği bir uygulamadır. Belirli kayıt aşamasını geçtikten sonra rahatlıkla tekrar nick ya da şifre girmenize gerek olmadan siteye bağlanabilirsiniz. İnternet bağlantınız gitmediği sürece günlerce sohbet sitesi içerisinde kalabilir, web de maalesef alamadığınız bildirimleri bu uygulama ile alabilirsiniz. Androirc kullanımı ve kurulumu başta  biraz kafa karıştırıcı olsa da alışan için bırakılamayan çok güzel bir sohbet uygulaması olmuştur. En bol sohbetlerin yapıldığı wWw.SohbetiBol.Net adresine ister mobil ister bilgisayarınız ile günün her saatinde girip en keyifli sohbetler içerisine dahil olabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerine saglik Hafsa & LsD

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.