Sohbet Yıldızı

Sohbet 10 Şubat 2020, Pazartesi 2 41702

Sohbet Yıldızı

Bazı insanlar kendilerini her konuda, özellikle sohbet ederken o kadar belli ederler ki böylelerine işte sohbet yıldızı deriz.

Kendimizi ifade etmek, ifade edebilmek aslında bir sanattır. Bir insan ne kadar bilgili ve kültürlü ise kendini o kadar iyi ifade edebilir diye bir durum söz konusu değildir. Çünkü nice bilgili insanlar bunu dışarıya aktaramazlar. Bu durum için özellikle kişisel gelişim kursları oluşturulmuş, insanlar ücret karşılığı ‘kendimi nasıl güzel anlatabilirim’ sorusuna yanıtlar aramıştır. Gerçek yaşam için sınırlı dğeil bu durum.

Sohbet siteleri içerisinde eğlenceli sohbet geyik sohbet ederken tıkanan, kendisini ya da konuyu ifade etmekte zorlanan insanlar vardır. Bunun tam tersi olarakta kendini çok güzel anlatabilen, tabiri caiz ise kelimelerle raks eden insanlarda sohbet yıldızı olma yolunda ilerlemektedirler. Chat Siteleri böyle insanları çoğu zaman görür tanır. Sohbet odaları içerisine girdiğinizde konuşması, sohbeti ile dikkat çeken insanı hemen anlarsınız. İşte bu mekanın yıldızı dedirtir böyleleri.

SohbetYıldızı

Sohbet Yıldızı

Sohbetin Yıldızı

Yıldız Sohbet Odaları böyle kendini belli eden, kendine güvenen insanlarla sohbet mekanlarıdır. Bu durum reel olsun, sanal olsun aile kökenlidir çoğu zaman, ya da arkadaş ortamı olsun, çevresi olsun birşeyler anlatmayı ve kendini ifade etmeyi becerebilmiştir. Sohbetyıldızı dediğimiz insanlar işte bu şekilde ifade yetenekleri güçlü, etrafına insanları toplayabilen insanlar olmaktadır.

İçine kapanık olmayı seven, toplum içinde pek aktif olmak istemeyen bazı insanlar sohbet mekanları içerisinde tam tersi aktiflik gösterebiliyorlar. Hatta bir çoğu da der ki, gerçek yaşamda ben çok sessiz sakin insanım, fakat burda sohbet ettikçe edesim geliyor. Sohbet yildizi sitelerinde bu insanlar bir yıldız iken gerçek hayatta içlerine kapanık olarak hayatlarına devam ediyorlar. Sanalın en güzel yanı da ne kadar çekingen olursanız olun, burda doyasıya sohbet edebilir, o çekingenliği göstermesiniz.

En bol sohbetlerin yapıldığı wWw.SohbetiBol.Net adresi içerisinde de sohbeti ile yıldız konumuna gelmiş kullanıcılarımız bulunmaktadır. Siz de seviyeli ve kaliteli sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak isterseniz sitemizi ziyaret edip sohbet deryası içerisine dahil olabilirsiniz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklerinize saglik

Buclito dedi ki:

New York Churchill Livingstone, 2000 1823 49

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.