Telefonda Mobil Chat Sohbet

Telefonda Mobil Chat Sohbet

Telefonda Mobil Chat Sohbet

Whatsapp gizlilik sözleşmesinin gündemde olduğu şu zamanlarda telefonda mobil chat sohbet edebileceğimiz farklı uygulamalar arayışına girmiş bulunmaktayız. Peki elimizde ne gibi seçenekler mevcut onlara bakalım.

Whatsapp gizlilik sözleşmesi ile bazı yeni maddeler ekledi ve bizlere de bu maddeleri kabul etmemiz için 8 şubata kadar süre tanıdı. Bu durum ile alakalı o kadar çok söylenti var ki. Anladığım kadarı ile WhatsApp zaten erişebildiği resim ve ses kayıtlarını meşru olarak kullanabilecek. Hal böyle olunca herkes farklı uygulamalar arayışına girdi.

Telefonda Mobil Chat Sohbet edebileceğimiz çok fazla uygulama mevcut. Peki hangileri güvenilir? Araştırmalarım ışığında iki adet uygulamanın kullanılabilir olduğunda karar kıldım. İkisi de yüzde yüz yerli uygulamalar. İlki bip. Bu uygulama uzun süredir mevcut lakin sadece tek operatöre hastı. Artık sohbet muhabbet edilebilmesi adına bütün operatörler tarafından kullanılıyor. Bir iki gün içerisinde indirme sayısının ciddi oranda artması, bu uygulamanın Whatsapp yerine tercih edilebilir olduğunu gösteriyor.

Telefonda Mobil Chat Sohbet

Mobil Chat Sohbet

Telefonda mobil chat, telefonda mobil sohbet, Telefonda Mobil Sohbet chat edebileceğimiz diğer uygulama da Dedi. Bu pek bilinmiyor ama yüzde yüz yerli ve Whatsapp a en çok benzeyen uygulama. Tabi bir bip kadar rağbet görmüyor. Telegram uygulaması da var fakat menşei Rusya olunca kafada yine soru işaretleri oluşuyor.

Sohbet odaları, sohbet siteleri gibi yerlere dahil olmak için uygulamaya gerek olmadan web ile giriş yapabilirken, bu tarz uygulamalar için aynı durum söz konusu değil. Bu sebeple güvenilirlik ilk aranan husus oluyor. Bedava sohbet chat edebileceğiniz, mobil cihazlara uyumlu mobil sohbet mekanları içinde de uygulama kullananlar vardır ama alternatifi her daim olmuştur. Telefonda Mobil Chat Sohbet meselesinde bu Whatsapp durumu epey bir konuşulacak gibi duruyor.

E bu kadar olayın esprisi de olmaz mı elbette olur. Whatsapp tan diğer uygulamalara kavimler göçü başladı adı altında bir çok capsta gülünç durumun özeti olmuştur. Uygulamalar bir yana dursun ben kaliteli sohbetten vazgeçmem diyorsanız wWw.SohbetiBoL.NeT adresine en güzel sohbetleri etmeye sizleri bekliyoruz.

Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*

KaCaK

Emeklerinize saglik

Deniz

Kaleminize ve güzel yüreğinize sağlık başarılar..

RaNa

Emeginize saglikarkadaslar

Sensen

Seviyeli güzel sohbet ortamı tavsiye 3derim yureginize sağlı k

Sado

emeginize saglık 🙂

CoLoR

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

Erroneous

Şahane

Serhat

emekelrinize saglık

Chat Siteleri Chat Siteleri