Trabzon Sohbet Odal...

Sohbet 18 Mart 2020, Çarşamba 1 37567

Trabzon Sohbet Odaları

Karadeniz Bölgesinin eşsiz güzellikleri ile dolu olan, yöre halkı ile de farkını ortaya çıkarak şehir Trabzon`a dair ne var ise Trabzon Sohbet Odaları içerisinde konuşacağız.

Trabzon, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan, dağlık ve yağışlı, yeşilliği ile ülkemizin oksijen kaynağı olan bir çok ormana sahip olan şehirdir. Trabzon Sohbet Odaları içerisinde Trabzon Sohbet ederken maalesef buradaki bir çok eşsiz güzelliğin restorasyon adı altında harap edilişini görmekteyiz. Trabzon chat yapmak için Trabzonlu olan ya da Trabzonda yaşayan  kullanıcılar sohbet siteleri içerisinde buluşurlar. Neşeli, sevimli, inatçı bazen de huysuz olarak nitelendirilen Trabzon halkı, aynı zaman da yardımsever ve vatanseverlikleri ile bilinmektedir. Trabzona yolunuz düşer ise, ne kadar yardımsever ve cana yakın olduklarını bizzat kendiniz görmüş olacaksınız. Trabzonda nereler var nereyi gezebiliriz diyenler için güzel bir gezi planı hazırlamak istedim. Tabii ki Trabzon güzel ve gezilecek yeri çok olan bir şehir. Sizlere gezdiğim gördüğüm ve çok beğendiğim yerleri anlatmak isterim.

Trabzon Sohbet Odaları

Trabzon Sohbet Siteleri

Trabzon chat siteleri içerisinde bulunan kullanıcıların da katkıları ve paylaşımları ile gezilecek yerleri konuşuyoruz. Beni kendisine hayran bırakan, adeta bir kartpostal resmini andıran, yamaca yapışık, üzerinde sislerin olduğu perili köşkleri aratmayan manastır, Sümela Manastırı. Manastırın içerisi bir çok motif ve figürlerle dolu eski zaman mimarisinin bir örneğidir. İçerisine girmeden önce manastır giden o eşsiz yol kendisine hayran bırakıyor. Trabzon Sohbet Odaları içerisine chat sohbet muhabbet için  girdi iseniz şayet muhakkak bahsi geçen ilk mekan burası olur. Yemyeşil ve kökleri metreler öteden görülen ağaçların olduğu bir orman içerisinde güzel bir yürüyüşün ardından varıyoruz manastıra. Trabzon denince akla gelen bir diğer güzellik Uzun Göldür. Ama maalesef uzun gölün o eski halinden eser yok şimdi. Restore edile edile kendinden geçmiş bir mekan halinde artık.

Trabzonun daha bir çok güzelliği mevcuttur. Köftelesi ile meşhur Akçaabat, Çaykara ve daha nicesi. Kendilerini Trabzonlu saymasalar da, haritada Trabzon içerisinde yer alan Of`da bu şehrin hatırı sayılır bölgelerindendir. Zira bu yörenin insanı ile tanışan, bir daha kopamıyor. 🙂 Daha nice güzel şehirler tanımak ve bol sohbet etmek isterseniz wWw.SohbetiBol.NeT adresine bekleriz.

Saygılarımla….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Basarilar

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.