Van Sohbet Odaları

Van Sohbet Odaları

Vanlıyam, şanlıyam…diye başlar Vanı`ın tarihi. Doğunun incisi, medeniyetlerin beşiği Van hakkında ne varsa, Van sohbet odaları vesilesi ile öğrenebilirsiniz.

Van, Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan, Van Gölüne kıyısı bulunan güzide şehirlerimizden birisidir. Sahip olduğu güzellikler sadece doğası ile sınırlı değildir. İnsanları da bir o kadar içten, yardınsever ve samimilerdir. Van sohbet odaları içerisinde Van sohbet ederken tanıştığınız insanlarda da bunu göreceksiniz. Üniversite zamanlarında bir dönem farabi değişim programı ile Van`da okumuştum. Batı kesimin zihninde bulunan doğu korkusunu o zamanlar daha net görmüştüm. Nerede ise herkes, orda ne işin var? Tepkileri vermişti. Hatta döndüğümde de Nasıl? Terör fazla mı? gibi sorulara maruz kaldım. Ah şu at gözlüklerimizi bir atabilsek nice güzellikleri daha güzel göreceğiz. Vanda beni en çok cezbeden halkının çok yardımsever olması oldu. Sokaklarında kaybolduğum zaman yol sorduğumda beni elleri ile otobüse bindiren amcalar, cüzdanımızı unuttuğumuzda helali hoş olsun kızlar diyen lokanta sahipleri ve daha nice yüce gönüller var bu memlekette. Van Sohbet Odaları içerisinde chat yaparken denk gelir misiniz bilmem ama, bu güzelliklere oraya giderseniz denk geleceğiniz kesin.

Van Sohbet Odaları

Van Sohbet Siteleri

Van chat siteleri ile Van chat yaparken tanışacağınız insanlar sizlere Vanda nerelere gidilir, nereler görülmesi gerekir, ne yenir, ne içilir hepsini anlatacaklardır. Bedava sohbet siteleri, mobil sohbet edebileceğiniz sohbet odaları vesilesi ile farklı kültürler tanımakta ayrı güzel. Sohbet siteleri bu bağlamda kültür kaynaştıran köprü niteliğinde oluyor. Van a gitmeden önce kahvaltısının namını zaten duyarsınız. Otlu peynir kokuları ile enfes bir kahvaltıdan sonra Muradiye Şelalesi, Van Gölü çevresi, yeşil ilçe Erciş, turistik ilçe Edremit, ve tabii ki Akdamar Adası gibi bir çok yeri ziyaret edebilirsiniz. Enfes kebabını yemeden de geçmeyin derim. Muradiye Şelalesinde akıntıya ters yüzen, nadir bulunan inci kefallerinin dansını izlemeden de geçmeyin. Van Sohbet Odaları, böyle daha nice bilgilerin bulunduğu mekanlardır.

Van Sohbet Odaları gibi daha bir çok ilimiz hakkında bilgi edinip, buralardan güzel insanlarla tanışmak isterseniz wWw.SohbetiBoL.NeT adresini ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK Yazar dedi ki:

Hafsa & LsD emeginize saglik kardesim..

Selen dedi ki:

Emegnze Sglk…

Lusya dedi ki:

Şansını burda dene.

KnX dedi ki:

Emeklerinize Sağlık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.